Neler Yeni

Sigaraya başlama isteği nasıl sonlandırılır ?

CVaRy

80+
Ne sıklıkla içilmeli peki, ben haftada 1'i uygun gibi görüyorum ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir bakmam gerek.
Keyif için, için Nebilim yemeğin üzerinden, kahveyle beraber falan mükemmel oluyor. Alışma süreci keyiftense ızdırap gibi olucak.

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ertuğrul
Keyif için, için Nebilim yemeğin üzerinden, kahveyle beraber falan mükemmel oluyor. Alışma süreci keyiftense ızdırap gibi olucak.
Başlangıç için neyle başlanmalı peki ?.

CVaRy

80+
Başlangıç için neyle başlanmalı peki ?.
Hafif sigaralar tercih et. Araştır ben pek bilmem. Ben ilk slim ile başlamıştım hala slim içmeye devam ediyorum. Arada farklı paketler denemek iyi oluyor. Ben winston`dan başka marka tercih etmiyorum nedense. Şuan içtiğim sigaranın içimi 5 Dakika Sürüyor winston uzun var 100s blue diye geçiyor. 8 dakika da anca bitirebiliyorum o sigarayı ağırlığı da cabası.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,172
İsim
Selim
Sigara içilen ortamdan olabildiğince uzak dur. Ne kadar içmesen de o dumanı sen de çekiyorsun hem de çevren içiyor sanki onlar normal de sen anormalmişsin gibi oluyor bu sefer canın çekiyor. Önce kendi ayaklarının üstünde dur ondan sonra içersin.

O kadar bağımlı edici mi gerçekten ?.
O kadar hızlı bağımlı etmiyor. 1 tane içiyorsun 2 tane içiyorsun bazen hiç paket almadan arkadaşın uzattı mı tüttürüyorsun kısacası sadece ortamda içiyorum diyenler gibi başlayıp hiç fark etmeden bağımlı ediyor. Uyuşturucu değil bu 1 tane içtin mi 2.yi titreyerek arzulayasın. Başlama kardeşim gerek yok irademe sahip çıkamıyorum diye de bir şey yok.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Zararlarını bilen de bilerek içiyor. Kimse çıkıpta akciğerlerime iyi geliyor demiyor. Bağımlısı olmayan bilemez bu durumu.
Bunu sigara bağımlısı biri bilecek diye bir şey yok. Sigaraya başlamamış adam, sigarayı aktif olarak kullanıyor olsa dediğinde sorun yok.

1 paket alıp her hafta 1 dal içsem bağımlı olurmuyum ?.

@TinerciAlper abi konuya bir bakabilirmisin sen daha iyi anlarsın.
Git al ne diyeyim, başlamaya meyillisin zaten. Kim ne dese dinlemeyeceksin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
Mazot Bağımlısı
Top Bottom