Neler Yeni

Sınav sistemimiz yardım

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bizde yok aşırı saçma bir olay dediğiniz,kötü öğrenciler için olacakları düşünemiyorum bile.Ailene anlat bence okulla konuşsunlar.
S.. mezler biliyorum okulumu geçen sene devamsızlık bile silmediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bizde öyle şeyler yok bazı derslerin perfomans ödevi var onun dışında derse katılım ve ödevlerden sözlüler veriliyor
O bizdede var herkes 1 tane dersten performans ödevi alıyor ama bu garip bişey

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Cihan Mert Karagöz
S.. mezler biliyorum okulumu geçen sene devamsızlık bile silmediler

O bizdede var herkes 1 tane dersten performans ödevi alıyor ama bu garip bişey
Mebim i ara yönetmelikte böyle bir şey var mı diye danış en mantıklı seçenek bu bence eğer yoksa şikayet edersin sorarlar zaten hangi okul diye

JSezar

80+ Silver
Hepimizin istediği sistemi sen istemiyorsun.tarihten sınavlarda yüz aldım ve ***** hoca saçma ***** sebeplerden 10 vermişti.sınav olsun kendi kaderimizi belirleyelim en doğrusu

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,246
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Güzel sistem bence sınavdan düşük alan biri buna çalışır en azından sözlüsü yüksek olur

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus

egebaranakk0

80+ Silver
Öncelikle mrb geçtiğimiz salı günü sınavlarımız başladı ve haftaya Çarşamba günü bitiyor ama Perşembe günü sadece bizim okula özel yapılan (mış) ve Sözlüklerimizi o sınavdan vericeklermiş ben sınava girmek istemiyorum neden diye sorarsanız 10 soru sorucaklar her dersten ve 3 ders boyunca deneme sınavı gibi olucak işte 100 soruya yakın deneme sınavında %44 gibi bı başarı oranı oluyor buda o sınavda her dersten 6 soru doğru yapsak atıyorum 60 puan yapar ben matematikten 95 aldım mesela ama 60 girince gereksiz 75 lere düşücek ders ortalamam ama hocalar normal verse sözlü 97 olucak atıyorum neyse yani bu başka okullarda varmı bilginiz varmı yasalmı telafisi yok diyorlar diş randevusu olanlar var mesela girmese sınava 0 mı giricek sözlüye saçma.Alıntıyı görüntüle

Performans sınavı yazan yer
Hocam bizde yok bizim sadece edebiyatçi kendi dersinde sözlü yapiyor harici kanaat notuna göre bence dediğin performans sinavi olayinda hocalar derse katilim gibi şeyler hakkinda bilgi sahibi olamadiği için istemiştir veya idare sizi denemek için bunu yapar yalnız bana göre bu 10 soruluk sinavi sözlülere direkt etki ettirmezler

Top Bottom