Neler Yeni

Sınavda Basit Anahtarlığı İçeri Alırlar mı?

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Mirza Tunç
alırlar

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Bekir Eren Keskin
hocam ayakkabının tabanın altına koy geç

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
BehzatÇ
Hocam almazlarsa diye ayakkabınızın dibine falan koyun olmadı

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Mirza Tunç
10. maddece aynen şu şekil yazıyor. "ulaşım kartı anahtarlıksız basit anahtar... hariç her türlü elektronik/mekanik cihazla girilmez

Reindi

80+ Silver
almazlar diyenlerin sınav yönetmeliğini okuduğunu sanmıyorum
alt kilitle üst kilidin arasına sıkıştırsam veya sadece arkadaşın dediği gibi tek bunu çıkarıcam ayakkabıya atıcam ne varsa arabaya bırakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok saçma abicim araba anahtarı almamak tc ile öğretmenin masaya bırakabileyim mesela niye ben l300 için demiyorum milyonluk arabaların anahtarını hayatımda bir daha görmeyecğeim güvenliğe bırakayım ki

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
alt kilitle üst kilidin arasına sıkıştırsam veya sadece arkadaşın dediği gibi tek bunu çıkarıcam ayakkabıya atıcam ne varsa arabaya bırakıcam

çok saçma abicim araba anahtarı almamak tc ile öğretmenin masaya bırakabileyim mesela niye ben l300 için demiyorum milyonluk arabaların anahtarını hayatımda bir daha görmeyecğeim güvenliğe bırakayım ki
bence alırlar ama ayakkabının altına gizleyince sanki bir şey saklıyor gibi olur dedektörle arıyorlar öter büyük ihtimal hiç riske girmek istemiyorsan davlumbaza yada yakında toprak bir yer varsa unutmayacağından eminsen oraya gömebilirsin dikkat et çalmasınlar :D

EsdeathSama

80+ Bronze
(başörtü için kullanılan boncuklu/boncuksuz toplu iğne, kağıt/madeni para, anahtarlıksız basit anahtar, ulaşım kartı, basit tokalı kemer, basit tel toka ve basit piercing hariç)
Almamaları için bir sebep yok

Reindi

80+ Silver
bence alırlar ama ayakkabının altına gizleyince sanki bir şey saklıyor gibi olur dedektörle arıyorlar öter büyük ihtimal hiç riske girmek istemiyorsan davlumbaza yada yakında toprak bir yer varsa unutmayacağından eminsen oraya gömebilirsin dikkat et çalmasınlar :D
doğru son yıllarda dedektörde vardı onu unuttum ya alırım yanıma üst kilidin anahtarı evde biri yok oldu bitti

doğru son yıllarda dedektörde vardı onu unuttum ya alırım yanıma üst kilidin anahtarı evde biri yok oldu bitti
sanki kasiyer olmak için yaptıkları şeylere bak üni için değil kart için uğraşıyorum yoksa umrumda olmaz öğrenci iyi oluyor metroda falan ayt ye girmicem tyt ile 2 senelik uzaktan yazsam yine yeter

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
dediğim gibi çok yüksek ihtimal sorun çıkmaz maddede anahtarlıksız basit anahtar yazıyor zaten

Top Bottom