Neler Yeni

SINAVLAR ERTELENDİ

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu saatten sonra sınav iptali olacağını sanmıyorum.
Mecbur çalışılacak.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Online sınav olsa bütün öğrenciler 100 alır direk ya sınav yaparken başlarında annesi veya babası durcak ya da canlı yayın açıp ders yapçaklar yoksa ohoooo 100 100 100
Yok yav.
Çift monitör yapçam ben :) (!)

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Büyük ihtimal olacak gibi. Bizim hocalarımız insaflı çıktığından sadece 1. sınav konularını yapacaklarını söylediler 16 kasımda yapacaklardı orada kaldıkları konu yerlerine kadar soracaklarını söylediler kasım ayında sınav yapan diğer okullarla aramızda haksızlık dengesizlik olmasın diye. Umarım diğer sınav olacaklarında konuları kasım ayına göre sınırlandırılda çok zorlanmazlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
Büyük ihtimal olacak gibi. Bizim hocalarımız insaflı çıktığından sadece 1. sınav konularını yapacaklarını söylediler 16 kasımda yapacaklardı orada kaldıkları konu yerlerine kadar soracaklarını söylediler kasım ayında sınav yapan diğer okullarla aramızda haksızlık dengesizlik olmasın diye. Umarım diğer sınav olacaklarında konuları kasım ayına göre sınırlandırılda çok zorlanmazlar.
Ne düşünceli hocalarınız varmış.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Malesef.. 8. Sınıfım İstanbul gmk ortaokulunda okuyorum pek acıma gibi bir niyetleri yok ama olsun çok çalışmaya gayret gösteriyorum. Son çözdüğüm denemede 414 yaptım (kafa dengi 2. deneme) inşallah LGS de yakın sonuçlara ulaşabilirim.

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Ne düşünceli hocalarınız varmış.
Sınav açıklaması yapan çoğu hocamız konularda kasım ayına göre yapacaklarını söyledi 1 kişi hariç. Almanca hocamız derslerine katılımın az olduğundan dolayı sinirlendi sanırım açık açık sınavı zor yapacağını söyledi. Yada şeyi belirtmiş olabilir sınavı normal yapacağım ama siz bu gidişle çok zorlanırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,616
Üyeler
154,622
Son üye
K916EKHO
Top Bottom