Neler Yeni

SINAVLAR ERTELENDİ

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
E peki ben şeyi merak ediyorum sınav olmadınız ilk dönem hiçbir şey yapmadılar hadi 2. dönem de açılmadı bu seneyi geçtiniz ne olacak 9.sınıf ortalamanız hiç alınmayacak mı ? Hadi alınmadı diğer senelerde alınacak olan sınava gireceğiniz zaman ne olacak yani mezuna kalırsanız ?
Bir de gerçekten tek konu açılsın ve onun altında tartışılsın her gün aynı konudan 4 5 tane görmekten sıkıldım açıkçası.
He bir de twitterdaki 13 14 15 16 yaş kitlesinin yazdığı tweetleri kale alıp da istifa edecek biri yoktur diye düşünüyorum. 2 gün sonra sınavlar iptal olursa Ziya babaaa diye gezerler :D

Bilim kurulundan onay alınıp söylenen bir şey bu.

Yanlış anlamayın ama 11. Sınıftaki trigonometri çok kolay. Analitik de aşırı zor bir konu değil.
Herkes düzenli ders yapsa sorun olmayacak ama yapan yok ağlayan çok...
Şahsi adıma konuşayım 9 10 11 de hiç ders yapan biri değildim sene sonu ortalamam hep 78 79 geldi son gün belki çalışırdım belki çalışmazdım. Genel de hep hocaların anlattığı şeyleri de dinlemezdim ders yapacağım zaman da yt açar izlerdim. Hatta 9.sınıfın 2. dönemin de tarih hocası b.. gibiydi ve gerçekten anlatamıyordu. 18 almıştım sınavından ve ağlanmak ve sızlanmak bir işe yaramadığını fark edip gidip yt den çalışarak 86 almıştım :) Yaniii çalışarak yaparsınız ama genel de herkes oyun oynuyor ve sınavlara gelince sınav istemiyoruz şöyle böyle oluyor ne yapmalarını bekliyorsunuz ki sizi öpücük ile yollamalarını mı ? Eğer ertelerlerse bence daha berbat olacak daha fazla konudan sorumlu olacaksınız.
Dostum hayır maalesef.MEB planlıyor 1 hafta önceden bilim kurulu toplanıyor.Bilim kurulu üyeleride sınav olmasını istemiyor.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Tamam abi haklısın.
Her yerde tanıdığın var çok biliyorsun.
Yaşın da max 18 dir tıpkı benim gibi.
Salla tutarsa.
:) Aynen abicim, yaşım 18. Her yerde de tanıdığım var. Neyse sizin gibi ergenliğe yeni girmiş çoluk çocukla daha fazla uğraşamayacağım. Tembel ve sorumsuz nesline ve sana sınavlarında başarılar.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Hocam iyi de misal sen 1.200.000 olmuşsun okul puanın eklendi 1.100.000 oldun yine bir işe yaramadı. Bu okul puanları ilk 150.000 için önemli. İlk 150.000'deki okul puanın belirleyiciliği ile 1.000.000 sıradaki belirleyicilik bir değil.
1.000.000 sıralama yapacak adam şu an evinde zaten aman be bana ne iptal olursa olur olmazsa da gideriz sınavımıza alırız 30 umuzu geliriz diyen biridir. Hayatını etkileyecek bir şey yok bunda yks de dahil bu çocuğun hayatı belli. İlk 150 bin 200 bin için 20 30 bin kişi oynatıyor benim sıralamam normal de 32 k iken obp sayesin de 40 k ya düştü gibi düşünebilirsin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
1.000.000 sıralama yapacak adam şu an evinde zaten aman be bana ne iptal olursa olur olmazsa da gideriz sınavımıza alırız 30 umuzu geliriz diyen biridir. Hayatını etkileyecek bir şey yok bunda yks de dahil bu çocuğun hayatı belli. İlk 150 bin 200 bin için 20 30 bin kişi oynatıyor benim sıralamam normal de 32 k iken obp sayesin de 40 k ya düştü gibi düşünebilirsin :)
Kaçtı ki sizin diploma notunuz?

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
:) Aynen abicim, yaşım 18. Her yerde de tanıdığım var. Neyse sizin gibi ergenliğe yeni girmiş çoluk çocukla daha fazla uğraşamayacağım. Tembel ve sorumsuz nesline ve sana sınavlarında başarılar.
Allahım yarabbim bide çok büyükmüş gibi konuşması yokmu puhahahahaha.
Halinden tavrından kullandığın pp den bile ortalama yaşın belli.
Boşuna debeleme istersen.
Birde tanıdığı milletvekili varmış.
Skzpakspskwpslslalspzkspslspslwlzldl

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
Virüsten dolayı dışarı çıkmıyorum sayılır.Okula mı gidicem 6 KM uzaklıkta toplu taşımayla 40 dakika,yürüyerek 1.30 saat.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Valla bir şey diyim şu 13 14 yaş kitlesine bir şey anlatmak çok zor ve anlamak istemeyince bonon beyni ap ayro abo. HAKLOSON ABO gibi cevaplarla karşılaşıyoruz. İnşallah çalışmayan kişiler hakkıyla 50 nin altında alır saygılar sevgiler iyi akşamlar :)

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Valla bir şey diyim şu 13 14 yaş kitlesine bir şey anlatmak çok zor ve anlamak istemeyince bonon beyni ap ayro abo. HAKLOSON ABO gibi cevaplarla karşılaşıyoruz. İnşallah çalışmayan kişiler hakkıyla 50 nin altında alır saygılar sevgiler iyi akşamlar :)
Görende kendisi 40 yaşında sanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
BillyGates
Sağlığı bahane etmeyin gidin çalışın yaw

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Başkalarının davranışları ile yaşını eşleştirmek saçma bence. Biraz yaşını belli eder ama herkesin içinde bir çocuk yaşar ve onu alakasız zamanlarda dışa vurabilir mesela 23 yaşındaki birinin çocukluk özlemi ile gidip kaydıraklardan kayması gibi. Belki içindeki çocuğu veya çocukluğuna dair güzel anıları hatırlayan şeyleri kısmen anonim olduğu bir ortamda yaşatmak istiyor. Hem ek olarak biraz gözüme çarptı imzanda yazım hatası var klübünün değil kulübünün olması gerekiyor garip bir şekilde dikkat çekiyor bu amaçla da bilerek yanlış yazmış olabilirsin.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
Şimdi bu maskesinide takmiyordur polisin çevirincede artist artist hareketler polis gözlaltina alincada teşkilati arar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,248
Üyeler
157,045
Son üye
habes
Top Bottom