Neler Yeni

SINAVLAR ERTELENDİ

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik
Konuyu siyasete çevirmeyin.
Bir de hangi lisenin önünden geçtiğin de önemli ;)
Yoldan geçen diye söyledim gidip de 10-1 in girdiği fen lisesinin önünde durmayacağım da ya da sosyal bilimlerin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
Bir düşün bakalım acaba baikanlık sistemine neden geçildi.
Acaba amaçları her şeyi tek adamda toplamak olabilirmiydi?
Televizyonu aç bak.
Bir tane özgür gazeteci var mı?
Varsa bile ya hapse giriyor ya da terörist damgası yiyor.
Reisin bir dediğini ikiletmeyen bakanlarla dolu çevresi.
Bunu anlamak çok zor değil.
Eğitim konularını siyaset üzerinden tartıştığımız için gelişmiyordur belki eğitim sistemi?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik
Televizyonu aç bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır beni detaylarda boğmak yerine bilmeme gerekenleri öğretmesi yeterli.
Sayısalcı birine derinlemesine tarih öğretmek saçma olur gibi
Tamam mesela Türkiye tarihinden başlasınlar o zaman nereden başlasınlar örneğin 19 Mayıs 1919 Atatürk'ün Samsuna çıkması ile başlasınlar tamam da niye çıktı ? Çünkü İstanbul yani Osmanlı itilaf devletlerinin işgaline karşı çıkmadı tamam da itilaf kim ? Osmanlı nereden geldi ? Atatürk kim gibi soruları sormazsan başlayabilirler sorun yok.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik
İkisi aynı düzeyde sınavlar değil birisi senin hayatının sınavı diğeri sınıfı geçmene yarıyor
Hayır aynı düzeyde sınıfı geçmeni sağlayan notlar sana üniversite sınavında soruluyor. Senin sene sonu ortalaman etkiliyor 60 PUAN 60 puannn ne demek biliyor musun ?

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Tamam mesela Türkiye tarihinden başlasınlar o zaman nereden başlasınlar örneğin 19 Mayıs 1919 Atatürk'ün Samsuna çıkması ile başlasınlar tamam da niye çıktı ? Çünkü İstanbul yani Osmanlı itilaf devletlerinin işgaline karşı çıkmadı tamam da itilaf kim ? Osmanlı nereden geldi ? Atatürk kim gibi soruları sormazsan başlayabilirler sorun yok.
Bu arkadaşın kafa bambaşka bir seviye. bari mantıklı cevap ver.
Ne diyeceğimi bilemedim kanka haklısın.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Televizyonu aç bak.
Birinin hapse girmesi veya terörist damgası yemesi bir kanun eşliğinde olmuyor ama.
Gazeteciler korktuğu için özgürce istediklerini söyleyemiyor. Bunlar hakkında bir kanun yok.
RTE'nin adamları, onun arkasında durduğu için millet korkuyor. Başkanlık sistemi geldi evet ama hâlâ o sistem yürürlükte gibi hareket edilmiyor. Kendi kanalı olan ATV bile cumhurbaşkanı diyor, başkan demiyor. Milletvekili tanıdığım çok. Onların onayı, imzası olmadan hiç bir şey yapılamıyor bu ülkede. Ki bu başkanlık sistemi olan ABD'de de böyle. Araştırıp öğrenebilirsin.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik
Bu arkadaşın kafa bambaşka bir seviye. bari mantıklı cevap ver.
Ne diyeceğimi bilemedim kanka haklısın.
Dostum söylediğin şey derinlemesine tarih değil mi al sana son 100 yıllık tarih vermek isteseler olacaklar.

Mutluleymun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Ramazan Şimşek
Hayır aynı düzeyde sınıfı geçmeni sağlayan notlar sana üniversite sınavında soruluyor. Senin sene sonu ortalaman etkiliyor 60 PUAN 60 puannn ne demek biliyor musun ?
Dostum 60 puanı ek olarak alıyorsun kendin üniversite sınavına çalışıp 500 tam puan aldıktan sonra giremeyeceğin üniversite yok beynini kullanmaya davet ediyorum seni

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Birinin hapse girmesi veya terörist damgası yemesi bir kanun eşliğinde olmuyor ama.
Gazeteciler korktuğu için özgürce istediklerini söyleyemiyor. Bunlar hakkında bir kanun yok.
RTE'nin adamları, onun arkasında durduğu için millet korkuyor. Başkanlık sistemi geldi evet ama hâlâ o sistem yürürlükte gibi hareket edilmiyor. Kendi kanalı olan ATV bile cumhurbaşkanı diyor, başkan demiyor. Milletvekili tanıdığım çok. Onların onayı, imzası olmadan hiç bir şey yapılamıyor bu ülkede. Ki bu başkanlık sistemi olan ABD'de de böyle. Araştırıp öğrenebilirsin.
Tamam abi haklısın.
Her yerde tanıdığın var çok biliyorsun.
Yaşın da max 18 dir tıpkı benim gibi.
Salla tutarsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
Hocam iyi de misal sen 1.200.000 olmuşsun okul puanın eklendi 1.100.000 oldun yine bir işe yaramadı. Bu okul puanları ilk 150.000 için önemli. İlk 150.000'deki okul puanın belirleyiciliği ile 1.000.000 sıradaki belirleyicilik bir değil.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Batuhan Divrik
Dostum 60 puanı ek olarak alıyorsun kendin üniversite sınavına çalışıp 500 tam puan aldıktan sonra giremeyeceğin üniversite yok beynini kullanmaya davet ediyorum seni
Haklısın 500 tam puan alabiliyorsan durma istediğin yere git :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,547
Üyeler
154,610
Son üye
Moonlightt
Top Bottom