Neler Yeni

Sinyal yok hatası 100tl oyun ödüllü

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Cihan Duman
Kullanımdayken veya boştayken fark etmeden rastgele siyah ekran oluyor no sinyal yazıyor monitörde, bazen pc geç açılıyor siyah ekranda kalıp anakartta da vga ışığı yanıyor ekran gidince ses de gidiyor driverla alakası yok biosta bile gitti kasa çalışmaya devam ediyor oyunlar da crash veriyor ekran gidince ya da devam ediyor bazıları, ekran gidince monitörün rgbsi de kapanıyor bu rgb sadece uyku modunda kapanıyor, sorun monitör mü psu mu ekran kartı mı? En kaliteli display portu aldım olmadı akım korumalı priz aldım olmadı hdmi ile denedim tüm farklı girişleri denedim gene gitti, Windows 11e geçip denedim 1 2 kere oldu sonra 1 hafts olmadı ama oyunlar crash veriyor diye geri döndüm 10'a şimdi yine gidiyor ekran, acaba rastgele kendini uyku moduna alıyor olabilir mi güç ayarlarında hiçbir zamana ayarlı ama... Servise yolladım tüm parçaları tek tek monitör dahil tek ramin servisi gskill yeni ram göndermiş başka hiçbir parçada sorun yok dedi diğer servisleri. 1 buçuk yıldır bu sorunla uğraşıyorum benim sorunumu çözene steamden 100tlye istediği bir oyunu hediye atacağım bıktım boş yorum atanı raporlarım saygınız olsun.

Top Bottom