Neler Yeni

Sırf Rog diye fazla para verilir mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,602
İsim
Mert Can Ergün
Senin para da sıkıntın yok alabilirsin

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,602
İsim
Mert Can Ergün

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,336
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Soru basit:
Sırf Rog diye bir ekran kartına 2000₺ fazla para verir misiniz?
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

Not: Herhangi bir tavsiye istemediğim için "konu dışı" bölümüne açtım.

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief
Şu şartlarda fazla paradan bahsetmeye gerek yok diye düşünüyorum

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
rog bence overkill bir seri. herkesin parasinin yetmeyecegi asikar. tuf ise her butceye uyabilecek fiyatlara sahip bir seri. rog'dan ziyade tuf alirdim. zaten giris seviye bir rog ile ust seviye tuf birbirine kalite olarak yakin oluyor, tek fark rog ismine yukselis oldugu icin fiyat artisi oluyor.

anakartlarda bu yakinligi cok rahat gorursunuz. bazi gpu modellerinde direkt tuf ile rogda kullanilan blogun ayni oldugunu da gorebilirsiniz

yani ozetle sunu diyorum: eger rog bir urunde ciddi indirim soz konusu degilse veya alternatifi olan urun ciddi bir sekilde ucuzsa rog'a gore, rog almam. ama asusu elden birakmayayim daha fp olsun ayni zamanda da kaliteli olsun dersen tuf alirsin. 3090/3090 ti alacak param varsa da rog almam, gider evga kingpin veya galax hof alirim.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Sırf tasarım diye değil

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Soru basit:
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief
Eğer performansıma 2k farka değicek bir özellik verecekse evet.
Ama ben gidip ışığına bakmayacağım sonuçta soğutma olarak ise eğer diğerleri iyi performans veriyorsa almam.
Zaten kasamı ben görünmeyecek bir yere koyuyorum niye alayım ki?

Satashke

80+ Bronze
Soru basit:
Benim kişisel cevabım:

Verilir mi bilmem ama ben KESİNLİKLE Veririm <3

The Batman

80+ Silver
Asus rog MSI bunlar bence güzel markalar fiyat çok yoksa alınabilir 2k için bence en az 3060 ti olmalı

Top Bottom