Neler Yeni

Sırf Rog diye fazla para verilir mi?

Maykıl

80+ Silver
3060 alan bir insansam roga gerek yok
3090 alcaksam rog alirim
Ama ben 1050 ti aliyorum :kekw:

Alfha13

80+ Silver
Kasanın içine bakarak kullanmadığım için almazdım ama almadan önce kesin bir kendine çekerdi beni.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tasarım benim için önemli ama 2000 TL fark çok 2000 TL fark vermezdim. Şahsen ben hazır sistem almadığımdan tek tek topladığımdan ekran kartı indirimi beklerim misal az önce tepe rtx 3060 ti rog 9999 TL idi iyi model olan merc RX 6900 XT 13999 TL ye düştü geçen hafta ki çoğu insan bu modelleri 18 bin TL den kapış kapış aldı ben iyi modeli indirimle ucuza alma taraftariyim acelem yok sende biliyorsun 4000 serisi çıktığında ve yayıldığında iyi bir indirimle beyaz rog bekleyebilirim biraz da bütçe meselesi rog un vereceğini gamerock da verir 2000 TL fazla verileceğine iyi bir okuma yazma hızına sahip SSD alınması daha zekice olur
Gamerock > Rog
Render yapmayacaksan elindeki gen 4 fazla fazla yeter.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Gamerock > Rog
Render yapmayacaksan elindeki gen 4 fazla fazla yeter.
Aynen öyle hastasına da bağlı toplayacağın sisteme de bağlı mesela ben beyaz sistem topluyorum beyaz lian li fanlar aldım beyaz o11 Evo bekliyorum gidip de merc koyamam bu kasanın içine ya beyaz rog koyacağım ya gigabayte vision

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ben vermem. Yine soğutması iyi olan sorunsuz bir seri alırım (örn. Asus TUF veya bahsettiğiniz Palit), aradaki farkı başka bir parçaya aktarırım.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,576
İsim
Mert Metshi
En ucuzunu alıp geçerim ama en ucuzunun tasarımı ve soğutması kötüyse biraz ekleyip daha iyi model alırım.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Soru basit:
Sırf Rog diye bir ekran kartına 2000₺ fazla para verir misiniz?
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

Not: Herhangi bir tavsiye istemediğim için "konu dışı" bölümüne açtım.

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief
Param varsa isterse 50k olsun yine veririm. Tasarımını performansını beğeniyorsam alırım.
İllaki f/p olacak diye bi şey yok.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Sirf gpu icin konsuyorum digerleri hakkinda bir bilgim yok ilgi alanim degil cunku
Ekran kartinda fazla para verip alirim cunku sogutmasi iyi bir model ve ne kadar serin calisirsa o kadar iyidir

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Para fazla ise neden olmasın. Ama artık harcayabileceğim miktarın sonuna geldiysem, para bitiyorsa ve para başka şeylere lazım olacaksa almam.
Ama üst cümlede dediğim şeyler yoksa tabii ki alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para fazla ise neden olmasın. Ama artık harcayabileceğim miktarın sonuna geldiysem, para bitiyorsa ve para başka şeylere lazım olacaksa almam.
Ama üst cümlede dediğim şeyler yoksa tabii ki alırım.
Sen de sistemi bi toplayamadın be hocam.

Son düzenleme:

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Soru basit:
Sırf Rog diye bir ekran kartına 2000₺ fazla para verir misiniz?
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

Not: Herhangi bir tavsiye istemediğim için "konu dışı" bölümüne açtım.

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief
2k fazla vermezdim tabi desen ve soğutmasınada bağlı ama palit gibi markaları tercih etmezdim.İkisi arasında kalırsam asusa yönelirdim.

Top Bottom