Neler Yeni

Sistem Hakkında Tavsiyeleriniz

Farway

80+ Silver
Aslında doğru diyorsun kanka haklısın işte de ilk kez kasa toparlıyorum böyle güzel bir şey olsun istiyorum. Hayalimde beyaz bir sistem var. Kasa beyaz parçalar klavye mouse kulaklık falan böyle masa da çok tatlı durur Allah izin verirse araştırmalarım da bitince beyaz bir sistem dizeceğim. Beyaz konusunda piyasa biraz ön yargılı mı desem siyah daha mı iyi gidiyor desem bilemiyorum ama ben beyaz yapıcam abi valla 32 inç bi monitör de çektik mi tamamdır yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya bir de sence intel i5 14. Nesile amd den hangi işlemci denk F/P olarak dediğin gibi fiyattan kısıp aradan monitörü de çıkarırım belki ya da 240mm sıvı soğutma değil de 320mm takarım falan
14400f veya 14600KF.
Edit: Soruyu yanlış anlamışım AMD'de 7.nesil 14. Nesile denk örneğin Ryzen 5 7500 gibi.

Hangi şehirdesin?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Kerem Çavuş
Aslında doğru diyorsun kanka haklısın işte de ilk kez kasa toparlıyorum böyle güzel bir şey olsun istiyorum. Hayalimde beyaz bir sistem var. Kasa beyaz parçalar klavye mouse kulaklık falan böyle masa da çok tatlı durur Allah izin verirse araştırmalarım da bitince beyaz bir sistem dizeceğim. Beyaz konusunda piyasa biraz ön yargılı mı desem siyah daha mı iyi gidiyor desem bilemiyorum ama ben beyaz yapıcam abi valla 32 inç bi monitör de çektik mi tamamdır yani

ya bir de sence intel i5 14. Nesile amd den hangi işlemci denk F/P olarak dediğin gibi fiyattan kısıp aradan monitörü de çıkarırım belki ya da 240mm sıvı soğutma değil de 320mm takarım falan
amd tarafında 7500f alman yeterli olur

7500f
b650
6000mhz cl30 2x16 ram
4070s
kingston fury renegade , kc3000 , samsung 980 pro

bu şekilde bi sistem dizebilirsin veya özelleştirmeleri güzel olan bir site üzerinden hazır sistem üzerinde oynaman çok daha iyi olur , gamegaraj ve gaming gen bu konuda iyidir

en mantıklısı da bu sistem duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,948
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom