Neler Yeni

Sistem Savaşı - Oda tasarımını sende gönder haydi. ANLIK !

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,880
İsim
göksel yurtcan
dcdcdx.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
1634066327088.png

Buna da şükür diyelim ne diyelim?

DaffyGraphic

80+ Silver
Hayalimi yaşıyorsunuz be,ne kadar çalıştım,yeni sistem alamadım.

DaffyGraphic

80+ Silver
Allah bereket versin kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne Kadar Çalıştınız ? ve çalıştığınız yerden aylık ne kadar aldınız ?
hocam editör ve tasarımcı olarak çalışıyorum,ama işte iş olmuyor çoğu günüm iş aramakla geçti yok işte yok.Sanırım nasip olmayacak.Ben hayattan ümidi kestim artık

BALANCE

80+ Bronze
hocam editör ve tasarımcı olarak çalışıyorum,ama işte iş olmuyor çoğu günüm iş aramakla geçti yok işte yok.Sanırım nasip olmayacak.Ben hayattan ümidi kestim artık
Kardeşim ben kendi sistemimi tekstilde çalısarak topladım. 6 ay boyunca çalıştım. her ay bellı bir parçasını alarak bitirdim.
Editörlük ve Tasarımcılık güzel bir meslek fakat 1 gün olur 3gün iş olmassa tabikide hedefinize ulaşamassınız.
Aylık bellı veya sabit bir gelirin olucak o geliri köşeye atıcaksın ki buda sana + kazandırsın . Aksine tabikide zor anlayabılıyorum sıkıntınızı. Okulunuz varsa tabi bu dedıklerım biraz daha zor.

DaffyGraphic

80+ Silver
Kardeşim ben kendi sistemimi tekstilde çalısarak topladım. 6 ay boyunca çalıştım. her ay bellı bir parçasını alarak bitirdim.
Editörlük ve Tasarımcılık güzel bir meslek fakat 1 gün olur 3gün iş olmassa tabikide hedefinize ulaşamassınız.
Aylık bellı veya sabit bir gelirin olucak o geliri köşeye atıcaksın ki buda sana + kazandırsın . Aksine tabikide zor anlayabılıyorum sıkıntınızı. Okulunuz varsa tabi bu dedıklerım biraz daha zor.
Okulda var.

Top Bottom