Neler Yeni

Sistemde herhangi bir oyun açılınca reset atıyor/ekran gidip geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Hulusi Akyol
Kullandığımız bilgisayarlar binlerce hatta milyonlarca devre elemanına sahip. Bunlardan sadece bir tanesinin bozulması sistemi çalışmaz hale getirebilir. Sorunun hangi parçada olduğunu bulmak için tüm devre elemanlarının teker teker farklı parçalarla denenmesi gerek.
technopatede açtım konuyu birisi bellekler stabil olmayabilir xmp profilini kapatıp tekrar deneyin dedi bende yaptım ve sorun cidden düzeldi ama şimdi ramlarim 3200 mhz ve ben 2100 mhzsini kullanabiliyorum yani bir nevi ramlarim bozuk ne yapayım iade/garanti fln

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Hulusi Akyol
technopatede açtım konuyu birisi bellekler stabil olmayabilir xmp profilini kapatıp tekrar deneyin dedi bende yaptım ve sorun cidden düzeldi ama şimdi ramlarim 3200 mhz ve ben 2100 mhzsini kullanabiliyorum yani bir nevi ramlarim bozuk ne yapayım iade/garanti fln
@Sahin416

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Eğer böyle bir durum var ise, ramların bozuk değildir. İki ramdan bir tanesi 2100 mhzdir. Veya anakartın en fazla 2100 MHz destekliyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşteydim dostum kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Hulusi Akyol
Eğer böyle bir durum var ise, ramların bozuk değildir. İki ramdan bir tanesi 2100 mhzdir. Veya anakartın en fazla 2100 MHz destekliyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşteydim dostum kusura bakma
ne kusuru abi de ramlari 3200 mhz aldım ve anakartımda destekliyor (b450m s2h v2) sorun neyde ben anlamadımki

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
ne kusuru abi de ramlari 3200 mhz aldım ve anakartımda destekliyor (b450m s2h v2) sorun neyde ben anlamadımki
Elektronik parçalarda küçük bir transistör bütün sistemi durdurabilir. Bunu anlamak için her parçayı kontrol etmen gerekiyor :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,656
Üyeler
156,811
Son üye
centauri
Top Bottom