Neler Yeni

Sistemi Satıp Motor Almak

louis bloom

80+ Silver
Arkadaşlar sistemi hallettim vb. daha oturup kullanmadım bile ama şimdi de motorsiklet fantezisi başladı alttaki sistemi+ekipmanları satmak istesek kaça satarız ?

Ekipmanlar :
Corsair K55 PRO XT
Corsair M65 RGB Ultra
Corsair HS70 PRO
40x90 ARGB MousePad
Schineder 5'li akım koruyuculu priz
Samsung G7 Odyssey 240Hz 32"
Philips 21.5" 70Hz (Dikey monitör askısı var)

Sistem :
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
MSI GAMING X RX6700XT
Ryzen 7 5800X3D
Corsair RGB PRO SL (2x16) 3600MHz CL16
Corsair MP600 PRO 1TB NVMe M.2
WD SN570 500GB NVMe M.2
Seagate IRONWOLF 4TB HDD
Corsair HX1000 Platinum PSU
Sharkoon TG5 ARGB PRO
6x120mm Xigmatek Royal III Fan
Thermaltake Beyaz Sleeve Kablo Seti

Her şey garantili kutulu faturalı, bu yıl alındı.
NVMe SSD'ler ve HDD 2 aylık, sağlık %100.
RAM'ler 4000MHz CL14'e Overclocklandı.
Orj. Win 11 Pro kurulu.

Ek olarak kasa içinde kullandığım 2 popfigur hediye .')

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam oyunlarda daha güzel motor alırsınız yapmayın
hocam bu aralar benim insta sayfası (9eyik) güzel para getirmiyor reklam piyasası kötü biraz motor da almak istiyorum beklemeden bir an önce bilmiyom valla ya kafam karışık

louis bloom

80+ Silver

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
@Furkan Karagülle reis sen anlarsin bu islerden wp den yazip rahatsiz etmeyeyim bi bakabilir misin
Estağfurullah. Bence satmamalısın. Sistemi satıp motor aldığında belli bir süre sonrasında pişman olabilirsin ama o zaman da böyle bir sistem toplayamazsın.

louis bloom

80+ Silver
Estağfurullah. Bence satmamalısın. Sistemi satıp motor aldığında belli bir süre sonrasında pişman olabilirsin ama o zaman da böyle bir sistem toplayamazsın.
toplayamam zaten hocam dedigim gibi bu aralar geyikte de isler kesat reklam piyasasi düştü yaza da bi aracım olsun en azindan motor vb diye düşünüyorum da sistemi satmaya da kıyamıyorum satarsam tekrar burayı toplamam bir yilimi alir ne zorlukla topladigimi sen biliyosun zaten dedigim gibi kafam karisik ya hala emin değilim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
toplayamam zaten hocam dedigim gibi bu aralar geyikte de isler kesat reklam piyasasi düştü yaza da bi aracım olsun en azindan motor vb diye düşünüyorum da sistemi satmaya da kıyamıyorum satarsam tekrar burayı toplamam bir yilimi alir ne zorlukla topladigimi sen biliyosun zaten dedigim gibi kafam karisik ya hala emin değilim
Dostum bence sistemi satma. Sistem sadece iş için değil, biliyorsun. Motosiklet alıp zevkini çıkarırsın ama bu zevk kısa süreli olur muhtemelen. Bilgisayar öyle mi peki..

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Motordan zehri bir defa alan kişi bir daha kolay kolay bırakamaz.
O zehir felaketlere dönüşebiliyor dostum. Hiç motor kullanmayan birinin bu bütçe aralığında motor tercih etmesini önermiyorum. Zaten iyi denebilecek bir motor da alınamıyor. Bajaj Pulsar RS 200 alınabilir sadece 0 km olarak.

Paradox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muammer zeki

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Araba alacağım deseniz satın derdim. Altın elbiseli adam öldü, beraber csgo oynadığımız bir kardeşimiz u dönüşünün yasak olduğu yolda u dönüşü yapan arabayla çarpıştı belden aşağısı felç kaldı. Türkiye'de araba sürmek bile riskli. Motor sürenlere şans diliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom