Neler Yeni

Sistemi Satıp Motor Almak

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
videoyu şimdi izledim de bayan olsa ne olur harbi ordaki herkesi bıçaklarım bayanmış
Orda kaskı varken önündeki davara kafa atsa da bayan mı erkek mi görse keşke

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
Arkadaşlar konuyu neden dağıtıyorsunuz ? Adam ne kadar eder ona göre motor alacağını söylemiş ama konuyu motor kazalarından Türkiye'nin durumuna mazot parasına kadar gitmiş. Lütfen konuları dağıtmayın karmaşıklık oluyor.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
1.6 milyon sayfan var kanka nasıl işler kesat laa

H4ka4n

80+ Bronze
Bayan olunca ne oluyormuş? Öldükten sonra o BAYAN ne yapacak?
Dostum rica ediyorum böyle şeyleri bana atma. Forum ortamında çok ağır küfür edebilirim. Forum halkı böyle bilmez beni.
Yemin ediyorum şu ülkenin her şeyinden nefret ediyorum. Sevdiğim hiçbir şeyi yok. Sadece nefret ediyorum. Saf nefret..
Bu ülkeden bi şekilde kurtulmanın yolu var mı hocam

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu ülkeden bi şekilde kurtulmanın yolu var mı hocam
+4 dil bilmek
+4 yazılım dili bilmek
+110 IQ değerine sahip olmak

Bunlar gerekli şartlar. (kendimce)

Bana soracak olsaydın nereye gidersin diye, cevabım Londra olurdu.

H4ka4n

80+ Bronze
Yaşadığım hayata lanet ediyorum ya artık ekonomi meselesini fln da geçtim ben bu ülkenin cahillerine hiç bişey bilmeyip her konuda bilgili gibi birşeyler konusanlarindan bıktım bi yol varsa tüm hayatımı o yöne adayacagim artık

H4ka4n

80+ Bronze
+4 dil bilmek
+4 yazılım dili bilmek
+110 IQ değerine sahip olmak

Bunlar gerekli şartlar. (kendimce)

Bana soracak olsaydın nereye gidersin diye, cevabım Londra olurdu.
Bu kadar karamsar olmayın hocam benim bir sürü ap**l akraba var yurt dışında İsveç de yaşayan iki kelimeyi birleştirip cümle kuramıyor altında burdaki değeri 2.5m olan araba var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar karamsar olmayın hocam benim bir sürü ap**l akraba var yurt dışında İsveç de yaşayan iki kelimeyi birleştirip cümle kuramıyor altında burdaki değeri 2.5m olan araba var
Onca yıllık dünyada geldiğim zaman ve doğdum ülkeye bak kafayı yicem yarabbim

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
Oozdmrsm
evet hocam

sosyal medya olmasa normal ekonomiyle bu sistem toplanır mi

@Furkan Karagülle reis sen anlarsin bu islerden wp den yazip rahatsiz etmeyeyim bi bakabilir misin
bu işe nasıl başladım özelden yazar mısın?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Etrafım tarafından "mülteci" olarak eleştirilmek istemem, değil mi? :) Bir vasfımın olması gerekir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Öpmüşüm etrafını boş lakırdı dedikodudan başka bişey yapmıyor etraf dediğim bı işin de olsa sırf kıskançlıktan oralara gitti g**ü kalktı derler.
Etraftan kastım Londra'daki vatandaşlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,217
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom