Neler Yeni

Sıvı Teması Kullanıcı hatası mı?

xanders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
........
Ekran kartını teknik servise gönderdim ve sıvı yüzünden parça yanmış dediler firmaya vereceklermis ama hiç sıvı dökülmediğine eminim şimdi bu kullanıcı hatası mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,818
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
haro
Sana demiyorum hocam yanlış anlamayasın ama bu zamanda ekran kartınızı teknik servis ve garantiye göndermenizi önermem çok önemli bir sorun yoksa. Kartta hiç bir sorun yoksa bile, kartınız bozuldu diyorlar ve para iadesi yapıyorlar. 1-2 sene önce satın alınmış mesela. 2.elden satsa 8000 TL edecek karta 2000 TL para iadesi yapıyorlar. Aman dikkat

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Sana demiyorum hocam yanlış anlamayasın ama bu zamanda ekran kartınızı teknik servis ve garantiye göndermenizi önermem çok önemli bir sorun yoksa. Kartta hiç bir sorun yoksa bile, kartınız bozuldu diyorlar ve para iadesi yapıyorlar. 1-2 sene önce satın alınmış mesela. 2.elden satsa 8000 TL edecek karta 2000 TL para iadesi yapıyorlar. Aman dikkat
Bir müşterimizin basına gelmişti bu durum. RX580 karta 1500tl para iadesi teklif etmişlerdi. Garanti kapsamında olduğu için. Dispiritör ile davalıklar şuan.

xanders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
........
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir müşterimizin basına gelmişti bu durum. RX580 karta 1500tl para iadesi teklif etmişlerdi. Garanti kapsamında olduğu için. Dispiritör ile davalıklar şuan.
Kb işlerimden dolayı foruma giremedim bu davalar baya sürüyor mu?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kb işlerimden dolayı foruma giremedim bu davalar baya sürüyor mu?
THH başvuruları 6 ay içinde sonuçlanıyormuş.
Yakın zamanda başvuru yaptım, farklı zamanlarda görüştüğüm 2 farklı kişi olmuştu.
İkisi de "Başvurular 6 ay kadar sürüyor, genelde 5. ay gibi sonuçlanıyor." demişlerdi.

xanders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
........
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
THH başvuruları 6 ay içinde sonuçlanıyormuş.
Yakın zamanda başvuru yaptım, farklı zamanlarda görüştüğüm 2 farklı kişi olmuştu.
İkisi de "Başvurular 6 ay kadar sürüyor, genelde 5. ay gibi sonuçlanıyor." demişlerdi.
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,885
Üyeler
143,246
Son üye
İgito
Top Bottom