Neler Yeni

Sizce bu bilgisayarı iade etmeli miyim

ClxUuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ClxUuu
Vatan bilgisayardan 27 bin TL'ye msi 4060 8 gb ryzen 5 5600 bilgisayar satın aldım 32 gb 3600 mhz ram falan yaptık çok güzel geldi gözüme ama bu sistemi görünce kafam karıştı sizce iade etmelimiyim vatan bilgisayar diye aldım ama internetten almalı mıyım bilmiyorum

taksitli yaptık herhangi bi para çekmediler sistem de hazırlanyor daha yani iptal ederler heralde

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Vatan bilgisayardan 27 bin TL'ye 4060 8 gb ryzen 5 5600 bilgisayar satın aldım 32 gb 3600 mhz ram falan yaptık çok güzel geldi gözüme ama bu sistemi görünce kafam karıştı sizce iade etmelimiyim vatan bilgisayar diye aldım ama internetten almalı mıyım bilmiyorum

taksitli yaptık herhangi bi para çekmediler sistem de hazırlanyor daha yani iptal ederler heralde

Evt etmelisin. Gamegaraj çok daha uygun

MythPhantom

80+ Bronze
şubeden satın aldım taksit başladım ücret almadılar daha sistem de elime geçmedi iade alırlar mı acaba
Hocam taksit ile aldıysanız kac taksitse o ayda para hesabınıza gelebilir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ClxUuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ClxUuu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam taksit ile aldıysanız kac taksitse o ayda para hesabınıza gelebilir
taksit başlattım fakat ücret kesmediler daha şubatın 7sinde ödeme alacaklar iade başlatırsam almıyorlar değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan bilgisayar müşteri hizmetlerini aradım mağazadan makbuz kesildiği için iade alamazsınız dediler yapacak bir şey yok

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241
Son üye
alusayir
Top Bottom