Neler Yeni

Sizce Bu Kız Sever mi?

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Paşa paşa kabul edip yoluna bakacaksın diğer türlü daha çok üzüleceksin harcadığın zamana,emeğe yazık
Kolay mı la millet gözünün önünde severken sevilirken avel avel bakmak

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
+ olarak seni sevmeyen biriyle çıkmak bence iğrenç
Sevmiyor diyemem çünkü her sabah günaydın yazar + ben bi ara kaza falan geçirdim o süre boyunca hep yazdı aradı sordu

Rulep

80+ Gold
Kolay mı la millet gözünün önünde severken sevilirken avel avel bakmak
Kolay değil bende görüyorum çimenlerde birlikte geçirenleri zorla biriyle olmam yani bu işler karşılıklı olmalı
Sevmiyor diyemem çünkü her sabah günaydın yazar + ben bi ara kaza falan geçirdim o süre boyunca hep yazdı aradı sordu
Onu yazmasında bir anlam çıkarma kız duygusal boşlukta exi yazasıya kadar senle idare ediyor

Kara*

80+ Silver
Günaydın yazması gayet normal arkadaş olarak görür veya ufak çıtır hoşlanır ama pek ciddiye almaz manitası var diye arayıp sorması bana göre hikaye. Üstelik kalbini sevgiye kapatmaya gerek yok ben o yaşlarda deliler gibi aldatıldım öyle olsa kafayı atlatırız sıkıntıdan hiç gerek yok yani özetle.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Günaydın yazması gayet normal arkadaş olarak görür veya ufak çıtır hoşlanır ama pek ciddiye almaz manitası var diye arayıp sorması bana göre hikaye. Üstelik kalbini sevgiye kapatmaya gerek yok ben o yaşlarda deliler gibi aldatıldım öyle olsa kafayı atlatırız sıkıntıdan hiç gerek yok yani özetle.
Gerçek aşkı nasıl buldun?

Top Bottom