Neler Yeni

Sizce bu paranın kaynağı ne olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Hamza yaman
Bugün babamla birlikte bankaya gittim bankada vadeli hesabım var babam bugün bankada hesabıma 30 bin TL para yatırdı en son 2 ay önce babamla birlikte bankaya gittim o zaman babam bana gel sana bankada bir tane hesap açayım dedi bende gittim açtık sonra babam o zaman hesabı açtığı gün hesabıma 50 bin TL para atmıştı o zaman babama baba bu para senin mi dedim bana yok oğlum bu para benim değil bir arkadaşımın parası onun hesabına haciz gelmiş o yüzden parasını bana verdi bende şimdi parayı senin hesabına atıyorum ben arkadaşımla aramızda anlaştım her ay hesaba gelecek paranın yarısı bizim yarısı da arkadaşımın dedi bir de babam bana o zaman kimseye söyleme sana banka hesabı açtığımı kimse bilmesin dedi sonra babam yine bugün de bana kimseye söyleme dedi bende biraz düşünmeye başladım acaba bu para nereden geliyor diye çünkü babam emekli çalışmıyor aylık 10 bin TL maaş alıyor maddi durumumuz yok bu yüzden bir şey anlayamadım acaba bu paranın kaynağı ne olabilir sizce?
Legal olmayan bir şey yapma ihtimali yüksek . Bence babanın yanına git ve babana senin kimseye söylememen gereken şeyi binlerce kişiye anlattığını söyle. Ve ciddi bir sorunsa teslim olsun. Yakalanmaktan iyidir.

Palo DAYI

80+ Gold
Öncelikle yasinin küçük olduğunu varsayiyorum ve öncelikle babanı takip etmeni nerelere gidip ne yaptığını öğrenmen gerektiğini düşünüyorum

Aga banka hesabın lazım olmuş olabilir baban bilmeni istemediği bir yerde legal çalışıyor olabilir birçok böyle ihtimal var şuan gidip şikayet etsen ve düşündüğün gibi değilse baban ile eskisi gibi olamazsın, kendinize gelin yasadışı bi iş yaptığına emin olmadan öyle gidip şikayet etme kolay değil

Top Bottom