Neler Yeni

sizce bu telefon alınır mı

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya
hocam şuan iphone almaya kararlıyım ztn iphone kullanıcısıyım hiç rahatımı bozmak istemiyorum
hocam kim ne derse desin iphone nin tek derdi para müşteri memnuniyeti değil servisten istenen parayı duyunca anladım zaten samung alın ve 2.el olmasın mümkünse çok terbiyesiz ve ahlaksız telefoncular var

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam kim ne derse desin iphone nin tek derdi para müşteri memnuniyeti değil servisten istenen parayı duyunca anladım zaten samung alın ve 2.el olmasın mümkünse çok terbiyesiz ve ahlaksız telefoncular var
hocam 2.el bu telefon ama kullanılmamış bile pil sağlığı 100
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam çok kullanmayacağım ztn 3 sene 4 sene en fazla

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya
hocam yalancı çok telefon konusunda adam video atsın ama param güvende olmadan olmaz garantiye almanız gerek 2.elden aldığım her telefon 1 ay sonra bozuldu bütün testleri ben yaptım hiçbir sorun çıkmadı dikkatli olun kısaca

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam yalancı çok telefon konusunda adam video atsın ama param güvende olmadan olmaz garantiye almanız gerek 2.elden aldığım her telefon 1 ay sonra bozuldu bütün testleri ben yaptım hiçbir sorun çıkmadı dikkatli olun kısaca
hocam gidip almayı düşünüyorum telefonculara bende güvenmiyorum ama bbütçem bu kadar şu anlık tanıdık bir arkadaş vardı kapalı kutu satıyordu elinde kalmadığı için alamadım

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya

hocam çok kullanmayacağım ztn 3 sene 4 sene en fazla
hocam aslında getmobil gibi markalardan da alabilirsiniz en azından yenilenmiş ve garantili

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
Evet iphone para meraklısı iphoneyide fazla sevmiyorum telefonları fiyatını haketmiyor rakiplerine karşıt ama servis bakımından androiddeki rakiplerinden kat kat daha iyi servis hizmeti var

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam aslında getmobil gibi markalardan da alabilirsiniz en azından yenilenmiş ve garantili
hocam yenilenmiş ama parça değişmiş oluyor unların parçaları değişmemiş ise daha iyi olur

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya
Evet iphone para meraklısı iphoneyide fazla sevmiyorum telefonları fiyatını haketmiyor rakiplerine karşıt ama servis bakımından androiddeki rakiplerinden kat kat daha iyi servis hizmeti var
hocam macbook vardı bende adam 200 dolar istedi vermedim geri aldım açıp batkığımda sadece pin yerinden oynamıştı

hocam yenilenmiş ama parça değişmiş oluyor unların parçaları değişmemiş ise daha iyi olur
sadece bozuk parça değişiyor ama ikinci elde daha kötü adam direk veriyor ucuza alayım derken 28 TL den olmayın

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam macbook vardı bende adam 200 dolar istedi vermedim geri aldım açıp batkığımda sadece pin yerinden oynamıştı

sadece bozuk parça değişiyor ama ikinci elde daha kötü adam direk veriyor ucuza alayım derken 28 TL den olmayın
hocam yurtdışı satmıyo getmobil galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom