Neler Yeni

Sizce dolara yatırım yapılmalı mı?

MrofBurak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Geçeci
Öğrenciyim elimde kullanmayacağım 1800tl var, seçimde yaklaştı ve ufak bir göz gezdirme sonrası tahminlerin seçimden sonra her türlü 25-30tl olacağı tahmin ediliyor. Sizce dolara yatırım yapılmalı mıdır?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Arif Dağcı
Öğrenciyim elimde kullanmayacağım 1800tl var, seçimde yaklaştı ve ufak bir göz gezdirme sonrası tahminlerin seçimden sonra her türlü 25-30tl olacağı tahmin ediliyor. Sizce dolara yatırım yapılmalı mıdır?
Evet bende aynı durumdayım euro alacağım her türlü artış mevcut

Hanaz

80+ Silver
piyasa çok belirsiz düşedebilir artadabilir

Eloist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Faruk
İktidara kim gelirse gelsin doların yıl sonlarına doğru 27 TL olacağıyla ilgili ekonomist yorumları vardı. Bu yüzden yatırımımı altına yapıyorum hem altının ons fiyatı artıyor hem de dolar euro artacak gibi.

MrofBurak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Geçeci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İktidara kim gelirse gelsin doların yıl sonlarına doğru 27 TL olacağıyla ilgili ekonomist yorumları vardı. Bu yüzden yatırımımı altına yapıyorum hem altının ons fiyatı artıyor hem de dolar euro artacak gibi.
Evet altını da düşünüyorum amacım bugünkü paramın alabileceği şeylerle yarında alabilmek
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ne olacağı bellimi ben elimi neye atsam düştü artıncada daha artar diyip satmadım onlarda düştü
Sende de baya iyi şans varmış :)

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Dolar yükselirse altında yükselir demek. Dolar düşerse altın düşmez hafif sekteye uğrar. Altın her zaman değerlidir. Bence altın yap

MrofBurak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Geçeci
Dolar yükselirse altında yükselir demek. Dolar düşerse altın düşmez hafif sekteye uğrar. Altın her zaman değerlidir. Bence altın yap
Evet dediğin gibi ons fiyatı günden güne artıyor ama 1800tl ile fazla alamam o kafamda kaldı

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam