Neler Yeni

Sizce Gamepad'i hangi siteden almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
Arkadaşlar 9. Nesil Xbox Controller alacağım. Hangi siteden almalıyım, hem fiyat hem garanti açısından en uygun olan hangisidir? Veya indirim gelecek bi site var mı?

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emre
Arkadaşlar 9. Nesil Xbox Controller alacağım. Hangi siteden almalıyım, hem fiyat hem garanti açısından en uygun olan hangisidir? Veya indirim gelecek bi site var mı?
Hocam incehesap gaming gecesin de 2300 veya 2400 microsoft garantili satıyor. Yarın akşamı bekleyin yine indirim yaparlarsa alırsınız

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Garantilik bir durum olduğunda Microsoft üzerinden kendin talep oluşturacaksın. Onlar gelip alacak. Yani ürünü aldığın yere göndermeyeceksin zaten.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
19,898
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Garantilik bir durum olduğunda Microsoft üzerinden kendin talep oluşturacaksın. Onlar gelip alacak. Yani ürünü aldığın yere göndermeyeceksin zaten.
O zaman nereden satın alındığının bir önemi yok güvenli olduğu sürece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam incehesap gaming gecesin de 2300 veya 2400 microsoft garantili satıyor. Yarın akşamı bekleyin yine indirim yaparlarsa alırsınız
Hocam her hafta kesin indirim yapıyorlar mı? Bilginiz var mı acaba

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Peki kol iyi mi, değer mi parasına
Parasına değer. Ayrıca artık alınabilecek sağlam alternatifler (imitasyon) neredeyse yok. Eskisi gibi çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
Parasına değer. Ayrıca artık alınabilecek sağlam alternatifler (imitasyon) neredeyse yok. Eskisi gibi çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmuyor.
Bende F710 vardı çok sıkıntı çektim. Bağlantı kopmaları mı dersin, azıcık uzaklaştığımda çekmeme işi mi dersin hiç memnun değildim. Zaten artık usb bağlantı cihazı da bozulmuştu. Umarım memnun kalırım Xbox kolundan.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende F710 vardı çok sıkıntı çektim. Bağlantı kopmaları mı dersin, azıcık uzaklaştığımda çekmeme işi mi dersin hiç memnun değildim. Zaten artık usb bağlantı cihazı da bozulmuştu. Umarım memnun kalırım Xbox kolundan.
Orijnal PS ve Xbox kolları dışında hepsi sıkıntılı. Ben bilgisayarda Mortal Kombat oynamak için farklı markalara baktım. Olumlu yorum alan yok. Ürün gelir gelmez kargo şirketinden tutun da e-ticaret sitesinin CEO'suna varana kadar teşekkürlere boşan tez canlılar sayesinde yıldızları artmış o kadar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,824
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom