Neler Yeni

Öneri Sizce GeForce Now almalımıyım?

Zepett8

80+ Bronze
İnternetim 50 mbps. Telefonda oyun oynamak için sizce alınır mı? Fiyatına değer mi?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
hocam bence telefondan oynadığından zevk almazsın bence minimum tv de falan oyna veya monitör çünkü bence hiç keyifli olmuyor

"thorxium"

80+ Bronze
İnternetim 50 mbps. Telefonda oyun oynamak için sizce alınır mı? Fiyatına değer mi?
Eskiden kullanıyordum, fiyatları çok arttı. En son fiyatları bilmiyorum, ancak ücretsiz bir deneme yapabilirsin ve belki telefon ekranında çözünürlük düşük gelebilir.

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskiden kullanıyordum, fiyatları çok arttı. En son fiyatları bilmiyorum, ancak ücretsiz bir deneme yapabilirsin ve belki telefon ekranında çözünürlük düşük gelebilir.
Hocam test ettim CS2 falan kasma yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bence telefondan oynadığından zevk almazsın bence minimum tv de falan oyna veya monitör çünkü bence hiç keyifli olmuyor
Hocam zaten bir süre sonra dönüştürücü ile mouse klavye bağlayıp HDMI kablosuyla tv ye bağlamayı düşünüyorum. Sadece fiyat biraz çok.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,202
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam test ettim CS2 falan kasma yok.

Hocam zaten bir süre sonra dönüştürücü ile mouse klavye bağlayıp HDMI kablosuyla tv ye bağlamayı düşünüyorum. Sadece fiyat biraz çok.
tamam hocam o zaman mantıklı sana bilgisayar almanı önerirdim ama mağlum 😔

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam hocam o zaman mantıklı sana bilgisayar almanı önerirdim ama mağlum 😔
Telefonu monitöre falan bağlayıp pc yaparım sıkıntı yok :D zaten yaptığım şeyler oyun oynamak yt izlemek.

2k ya falan parça toplamaya üşeniyorum.

Top Bottom