Neler Yeni

Sizce hangi kasa alınır?

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Merhabalar. Sizce aşağıdaki linklerde verdiğim hangi kasa alınır?
1
2
3

Emre01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Can ÖZER
kanka şimdi alacağın sistem de önemli burda sistemi atarsan veya söylersen ona göre yorum yapayım

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya zaten güvenilir yer. Mağazaları da var, mağazadan gidin, bu özelleştirmelerle alın.
Yaşadığım şehirde mağazası yok. Ben normalde site üzerinden almayı düşünüyordum; ama ailem pek güvenmiyor.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Yaşadığım şehirde mağazası yok. Ben normalde site üzerinden almayı düşünüyordum; ama ailem pek güvenmiyor.
Yani git konuş. Ailene anlat, mağazaları olduğunu anlat. Söyle telefonla arasınlar. Hani bu kadar sorun edecek bir problem göremiyorum. Ailen bilmiyorsa, güvenmemeleri normal. Sende açıkla işte durumları, mağazaları, videoları falan vs...
Her şeyde böyle bu kadar pes etmeyin ya. Biraz ailenizle tartışın yani, sizi öldürecek değiller ya. En fazla biraz kızarlar, sizde kızarsınız. Sonra sizin gönlünüzü almak için iyi diyip, oradan alırlar. Zaten yüzünüze de cevabı vururlar, sorun çıkarsa, sorumlusu sensin diye. Sende "ok" der geçersin.

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Yani git konuş. Ailene anlat, mağazaları olduğunu anlat. Söyle telefonla arasınlar. Hani bu kadar sorun edecek bir problem göremiyorum. Ailen bilmiyorsa, güvenmemeleri normal. Sende açıkla işte durumları, mağazaları, videoları falan vs...
Her şeyde böyle bu kadar pes etmeyin ya. Biraz ailenizle tartışın yani, sizi öldürecek değiller ya. En fazla biraz kızarlar, sizde kızarsınız. Sonra sizin gönlünüzü almak için iyi diyip, oradan alırlar. Zaten yüzünüze de cevabı vururlar, sorun çıkarsa, sorumlusu sensin diye. Sende "ok" der geçersin.
Ya kanka bende baya konuştum ikna etmeye çalıştım; ama yinede güvenmiyorlar. Sorun falan çıkarsa bu sefer bana kızacaklar "Sen dedin alalım diye, bak bozuk çıktı." falan uğraşmak istemiyorum. Kendi dedikleri yerden alacağım sorun çıkarsa kendileri demiş olacak.

JSezar

80+ Silver

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Ya kanka bende baya konuştum ikna etmeye çalıştım; ama yinede güvenmiyorlar. Sorun falan çıkarsa bu sefer bana kızacaklar "Sen dedin alalım diye, bak bozuk çıktı." falan uğraşmak istemiyorum. Kendi dedikleri yerden alacağım sorun çıkarsa kendileri demiş olacak.
İtopya da ne sorunu çıkacak hocam. Hadi diyelim ki çıktı, sanki çözülmeyecekmiş gibi konuşuyorsun. Ama yine de sen bilirsin, attığım sistem hem daha ucuz, hemde daha performanslı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,779
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom