Neler Yeni

Sizce ne kadar eder ?

durmus24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Durmuş Dündar
DDR3 4+4 8GB RAM
AMD FX(TM) 6100
ASUS AERO OC 2GB GT1030
ASUS M5A78L-M Lx AM3+ ANAKART
HADRON 300W PSU(2 AY ÖNCE ALINDI 0 ÜRÜN)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,189
İsim
uwu

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Şaka gibi ya. 3-4-5-6K diyenler var. Ya kardeşim hiç mi piyasayı bilmiyorsunuz? Bilginiz yoksa boş fikriniz olmasın, yanlış yönlendiriyorsunuz. Tüm parçalara tek tek sahibinden, letgo üzerinden bak fiyatı çıkarırsın. 1 dakikalık araştırma ile 2K fiyat çıkardım pazarlıksız. Pazarlık ile daha ucuza toplanabilir bir sistem.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Semi kaan Çakır
Şaka gibi ya. 3-4-5-6K diyenler var. Ya kardeşim hiç mi piyasayı bilmiyorsunuz? Bilginiz yoksa boş fikriniz olmasın, yanlış yönlendiriyorsunuz. Tüm parçalara tek tek sahibinden, letgo üzerinden bak fiyatı çıkarırsın. 1 dakikalık araştırma ile 2K fiyat çıkardım pazarlıksız. Pazarlık ile daha ucuza toplanabilir bir sistem.
Bu sistemi o fiyata getirmiş olabilirsiniz ama sistem halinde satarsaniz 3200 e rahatca alıcı bulunur diye düşünüyorum. Bu tarz alanlar parça fiyatına değil direk sistem çalışıyor mu ? Durumuna bakıyor zaten

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Bu sistemi o fiyata getirmiş olabilirsiniz ama sistem halinde satarsaniz 3200 e rahatca alıcı bulunur diye düşünüyorum. Bu tarz alanlar parça fiyatına değil direk sistem çalışıyor mu ? Durumuna bakıyor zaten

Yahu kardeşim sen alırken deneyerek almayacak mısın? Bir parça sitede 500TL ise o parçanın fiyatı 500TL + pazarlık yapılırsa daha ucuz değil midir? Ne yani ben şimdi çalışıyor diye 1000TL koyayım ve diyeyim ki benim parça çalışıyor diğerleri çalışıyor mu belli değil. Nasıl bir mantık bu?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Semi kaan Çakır
Yahu kardeşim sen alırken deneyerek almayacak mısın? Bir parça sitede 500TL ise o parçanın fiyatı 500TL + pazarlık yapılırsa daha ucuz değil midir? Ne yani ben şimdi çalışıyor diye 1000TL koyayım ve diyeyim ki benim parça çalışıyor diğerleri çalışıyor mu belli değil. Nasıl bir mantık bu?
Adam sistem alıyor parça değil. Parça parça toplasa piyasada 7k ya çatır çatır satılan sistemler 5 kusure geliyor zaten. Ben yukarda kendimi düzgün ifade edememişim . Sistem olarak daha pahalıya rahatlıkla satabilir arkadaş.

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Adam sistem alıyor parça değil. Parça parça toplasa piyasada 7k ya çatır çatır satılan sistemler 5 kusure geliyor zaten. Ben yukarda kendimi düzgün ifade edememişim . Sistem olarak daha pahalıya rahatlıkla satabilir arkadaş.

Zaten toplama payı yüksek fiyatlı sistemlerde max 500TL'dir. Dolandırıcı adam gelip 2000'e topladığı sistemi 3500'e koyuyorsa kusura bakmasın kimse ama eşeklik yapıp 1500 fazla vereceğime giderim o sistemdeki parçayı değiştiririm. Bu sistemde taş çatlasın 200TL eklersin toplama payı olarak. O şekilde bile en fazla edeceği 2.100TL civarıdır. Pazarlık yaparak rahatlıkla toplayabilirsin böyle bir sistem.

durmus24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Durmuş Dündar
Hocam 2700 e ilan attim mesaj atan bile yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parçalarım tertemiz hocam powerim 0, 2.5k gibi bir fiyata bırakmayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ilanlara 2.7k çektim fiyat olarak 2.5 civarlarına bırakmayı düsünüyorum uygun bir fiyat mı sizce

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,466
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom