Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Skyrim Special Edition 50TL

openart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
openart
Alıntıyı görüntüle

Daha tam indirmedim ama direkt skyrim oyunun klasörü bu değil mi hocam? ekstra bir şey yapmadan modlayabilirim galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözüküyor.

evet modlayabilirsiniz bu durumda, ancak özellikle vortex ve sonrasında loot kullanmanızı öneririm, manuel olarak modlamayın. Steam son güncelleme alan skyrim se versiyonları anniversary edition olarak geçiyor bu arada

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Atilla Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
evet modlayabilirsiniz bu durumda, ancak özellikle vortex ve sonrasında loot kullanmanızı öneririm, manuel olarak modlamayın. Steam son güncelleme alan skyrim se versiyonları anniversary edition olarak geçiyor bu arada
Xbox versiyonu olduğu için bendeki anniversary paketinide mi almalıyım

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
oyun bayağı kötü kanka ve xboxta kolay modlanır mı bilemedim. special edition yeni ama bug dolu

openart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
openart
Xbox versiyonu olduğu için bendeki anniversary paketinide mi almalıyım

Almaya gerek yok, yeni güncelleme ile se edition anniversary olmuştu bende. Modları sıralı ve düzgün yüklerseniz sorun olmaz, düzgün yüklemek için vortex, sıralamak ve uyumsuzluklukları gidermek için LOOT kullanın.

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Atilla Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Almaya gerek yok, yeni güncelleme ile se edition anniversary olmuştu bende. Modları sıralı ve düzgün yüklerseniz sorun olmaz, düzgün yüklemek için vortex, sıralamak ve uyumsuzluklukları gidermek için LOOT kullanın.

Türkçe yama yükledim sadece şuanlık ve hocam ben gamepassten oynamıyorum direkt kendim satın aldım anniversary edition değil o yüzden bende kurulu olan.

Top Bottom