Neler Yeni

Slzce okul açılır mı?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Okul kesin açılacak buradan sonra dönüş olacağını düşünmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açılıp kapanmaması lazım. Şuanki haliyle bile eğitimde rezillik olmuş diz boyu açıp kapatırlarsa neler olur bilemiyorum artık
Fakat öyle olacak hocam. Ben anlamıyorum bazı şeyler bana çok basit ve öngörülebilir gibi geliyor. Neden ısrarla bunları yapıyorlarsa...

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Okul kesin açılacak buradan sonra dönüş olacağını düşünmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat öyle olacak hocam. Ben anlamıyorum bazı şeyler bana çok basit ve öngörülebilir gibi geliyor. Neden ısrarla bunları yapıyorlarsa...
Hocam kahvehaneler açık sahiller açık avm ler açık olup eğer okullar kapanırsa ,ya şimdi bişey diyeceğimde uyarı yemek istemiyorum

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
tunahan
Ben açılıp tekrar kapanacağını düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir ?
Açılması gerek çünkü babam dershaneye yollamayacağından açılması gerek benim için kapısında yatarım okulumun yeter ki açılsın

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Okula gitmeyi gram istemiyorum.
Ama gitmekte istiyorum.
Kendimi geliştirdim korona da ben mutluyum devam ederse daha da gelişeceğim :
evde oturarak PC uzmanı oldum Korona sağolsun. korona yokken maşallah okuldan eve akşam 4 oluyor dershane saat 7 ye kadar eve geliyorum 1 saat yemek sonra ailecek bi sohbet muhabbet yapıyoz 1 saatte o e saat 9 oldu evde 1 saat çalışıyorum derslere saat 10 oluyor sonra olanlar=
Ben=bi oyun oynayayım kafa dağıtayım...
saat 11 olur.
Annem=KALK YAT YARIN OKULUN VAR
e benim bu berbat kısır döngüde bir şey öğrenmek için ne vaktim kalıyordu? şimdi en azından araç motorlarına ilgim olduğunu fark ettim. F1'e ilgim olduğunu fark ettim, PC mekaniklerini donanımlarını falan öğrendim kendimi baya baya geliştirdim. okul varken aynı kısır döngü devam ediyordu hayat sıkıcıydı bildiğin. en azından şimdi bol bol oyun oynuyorum :d F1 izliyorum Araçların mekaniklerini öğreniyorum PC hakkında bir şeyler öğreniyorum. hiç diyeceğim aklıma gelmezdi ama=Teşekkürler korona, senin sayende hobilerimin olduğunu anladım :peepokalp:
burada kendimi korona boyunca nasıl hayata bir tık açtığımı anlattım desem doğru olur :d
bu forumunda katkısı olmadı desem yalan olur şimdi :d

mental bey

80+ Bronze
Universiteye gidecegiz ama kapanirsa eve geri donmek tam sacmalik olur. Bence oyle olacak.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ekim'e bile kalmadan kapanabilir bence

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
ölüm sayıları 60-150 arasıyken okullar kapalıydı şimdi ölümler bu kadar artmışken nasıl açabiliyorlar ya? ziya selçık seni özledim :uzgunpeepo:
Sanırım ölenler kimsenin umrunda değil okulu açıp bir daha kapatmamak için her şeyi yapacaklar gibi duruyor, ben öyle anladım en azından

aakif

80+ Bronze
ölüm sayıları 60-150 arasıyken okullar kapalıydı şimdi ölümler bu kadar artmışken nasıl açabiliyorlar ya? ziya selçık seni özledim :uzgunpeepo:
o konuda haklı olsan da 10. sınıfa geçtim ve üni sınavına hazırlanmak için bu 3 yılı iyi değerlendirmem gerek. Uzaktan eğitime geçersek ve eğitim sistemi kapayıp açarsa okulları benim açımdan kötü olur ve bence diğer 10. sınıflar için de

9. sınıflar için de aynı şeyi düşünüyorum lise temelini atmaları lazım

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
o konuda haklı olsan da 10. sınıfa geçtim ve üni sınavına hazırlanmak için bu 3 yılı iyi değerlendirmem gerek. Uzaktan eğitime geçersek ve eğitim sistemi kapayıp açarsa okulları benim açımdan kötü olur ve bence diğer 10. sınıflar için de

9. sınıflar için de aynı şeyi düşünüyorum lise temelini atmaları lazım
ben 10.sınıfım ben kapatılması gerektiğini düşünüyorum. aşı yaptırmak istemeyen o kadar çok insan var. onların ölüm riski daha fazla. vakalar acayip artar bu arada okullar açıldığı anda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,899
Üyeler
156,401
Son üye
ahmetmert19
Top Bottom