Neler Yeni

[SORUNLU] Team GX1 480GB SSD

PapaganGülsem

80+ Bronze
Dostum adam da bilmiyordu, kendi test ettiğinde de böyle sorunu görmedi. Adam sana piyasanın 1000 TL altında sistem satıyor, üstelik ilk kişilerdensen wraith prism hediye ediyor bu yetmezmiş gibi üstüne gamepower Sendo mouse hediye ediyor sen hâlâ gelmiş adama bak yaaa ben de güvenip almıştım diyorsun. Tamam dostum sorun var diskte o kadar konu da açtık, çoğu kişide var bu sorun. Dikkatli okursan zaten doluluk ile alakası yok kendi kendine düşüyor dedim, format attıktan sonra düzeliyor. Bozuldu mu tekrar format atıp kullanıyorsun. Bunu konuda da bahsettim. Sen sadece bu sorundan sisteme ve adama laf atıp şöyle böyle diyorsun. Tamam bir hata olmuş olabilir, sadece sen de değil çok kişi var böyle. Piyasadan 1000 TL ucuza hediyeli bir şekilde alırken iyi fakat sonra yok m2 sıcak yok SSD böyle yok şu sisteme bak gitmiş en giriş seviyesi anakart koymuş diyorlar. Soruna gelecek olursak SSD böyle yapacak bir şey yok, dediğim gibi herkese geçmiş olsun.
İlla piyasanın 1000TL altında bir sistem çıkardı diye oluşacak soruna sessiz kalamam. Hadi 3000TL olsa bir nebze. 6bin Tl reis. 6bin.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İlla piyasanın 1000TL altında bir sistem çıkardı diye oluşacak soruna sessiz kalamam. Hadi 3000TL olsa bir nebze. 6bin TL reis. 6bin.
Dostum aynı sistemi 7000 TL fiyata alıyordun, hem 6000 liraya aldın hem de hediyeler de cabası madem bu kadar önemli değil ona güvendin şimdi ise güvenmiyorsun almasaydın. Aldıysan da normal olarak itiraz eder yazarsın fakat adamın yapacağı bir şey yok. Senin de yapacağın bir şey yok. Gidip 1 tb en kaliteli ssd diski al yine hemen hemen kârda sayılıyorsun. Bu kadar uzatmaya gerek yok adam gökten ssd veremez kimseye. Burada keşke güvenmeseydim sistemi sattım onu aldım almasaydın falan demek doğru değil.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

SirusBro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Yetkin
Geçen incehesap gaming gecesinden aldım bu ürünü bi kaç araştırma yaptım herkes iyi dedi aldıktan sonra tekrar ürünleri araştırayım derken bu konuya denk geldim şuan siparişi iptalde edemiyorum incehesap öyle bir seçenek sunmuyor ne yapmalı dostlar? Yeni serilerde sizce bu sorun çözülmüş müdür?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Geçen incehesap gaming gecesinden aldım bu ürünü bi kaç araştırma yaptım herkes iyi dedi aldıktan sonra tekrar ürünleri araştırayım derken bu konuya denk geldim şuan siparişi iptalde edemiyorum incehesap öyle bir seçenek sunmuyor ne yapmalı dostlar? Yeni serilerde sizce bu sorun çözülmüş müdür?
Hayır, çözülmedi.
Geçmiş olsun, berbat bir SSD.
Satamadıkları için Gaming Gecesi'ne koydular.
Umarım sorun yaşamazsın, ne diyelim. :(
Eğer yaşarsan buraya yazabilirsin.
Windows'un geç açılması, geç kapanması, hızının düşmesi vs.

SirusBro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Yetkin
Hayır, çözülmedi.
Geçmiş olsun, berbat bir SSD.
Satamadıkları için Gaming Gecesi'ne koydular.
Umarım sorun yaşamazsın, ne diyelim. :(
Eğer yaşarsan buraya yazabilirsin.
Windows'un geç açılması, geç kapanması, hızının düşmesi vs.
Yapma be hocam o gün 200 stok açtılar ve 200 stoğuda erittiler 400 TL fiyata satın aldık elimde patlarsa çok üzülürüm anladığım kadarıyla %50 üstü olunca performans düşüşü yaşanıyor üründe bu performans düşüşü ne kadar etki ediyor günlük kullanımı oyun performansına vb. etkisi var mı? Eğer benimde ürün sorunlu çıkarsa geri iade edip adam akıllı bir şey almayı düşünüyorum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yapma be hocam o gün 200 stok açtılar ve 200 stoğuda erittiler 400 TL fiyata satın aldık elimde patlarsa çok üzülürüm anladığım kadarıyla %50 üstü olunca performans düşüşü yaşanıyor üründe bu performans düşüşü ne kadar etki ediyor günlük kullanımı oyun performansına vb. etkisi var mı? Eğer benimde ürün sorunlu çıkarsa geri iade edip adam akıllı bir şey almayı düşünüyorum.
Oyuna FPS olarak ya da drop yeme şeklinde etki etmiyor fakat belli bir süre sonra HDD'den beter hızları var.
Dosya transferi yapması vs. HDD'den beter. Oyunun yükleme ekranı süresi de HDD gibi resmen.
%50 doluluk ile alakası falan da yok, her türlü düşüyor belli bir süre sonra. :(

SirusBro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Yetkin
Oyuna FPS olarak ya da drop yeme şeklinde etki etmiyor fakat belli bir süre sonra HDD'den beter hızları var.
Dosya transferi yapması vs. HDD'den beter. Oyunun yükleme ekranı süresi de HDD gibi resmen.
%50 doluluk ile alakası falan da yok, her türlü düşüyor belli bir süre sonra. :(

ElectriX

80+ Silver
@keremcnsz24 Firmware ne oluyor açıklar mısın? Yoksa konu mu açayım?

Top Bottom