Neler Yeni

Sözleşme Bitiyor Hangi Firmayı önerirsiniz

eren28tr

80+ Platinum
türk telekom altyapısı kullanacakmış türknet ve milencom. 72mb altyapı hızımız varmış. biri 280+1k modem diğeri 400tl istiyor sence hangisi daha mantıklı
Turknet öneririm hocam ben modem marka modeli nedir acaba hat değerlerine bakayım bi

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-12 171444.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-12 171444.png
    12.5 KB · Hit: 25

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
Hayır zaten modemin var bu arada nerede yaşıyorsun.
hocam bu modemle wifi ile 30u geçemiyorsun aşırı çöp bu modem. modem ücreti yok galiba internette 600tl kurulum ücreti yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu modemle wifi ile 30u geçemiyorsun aşırı çöp bu modem. modem ücreti yok galiba internette 600tl kurulum ücreti yazıyor
istanbulda yaşıyorum

eren28tr

80+ Platinum

istanbulda yaşıyorum
Wifi olarak iyi değil evet başka operatörden geçiş seçeneği ile geçiş yaparsan geçiş sürecinde internetin kesilmez port kaybın olmaz ve kurulum ücreti ödemezsin netbone gigaspeed o firmalarada bakabilirsin pop noktası Marmarada pinginde düşük olur.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
turknet öneririm millenicom iyi bir iss değil bu arada altyapında sorun varsa türk telekom altyapısı kullanan hangi issye geçersen geç düzelmez hat değerlerini atarsan yardımcı olayım.
Millenicom u neye göre iyi değil diyorsunuz ?

türk telekom altyapısı kullanacakmış türknet ve milencom. 72mb altyapı hızımız varmış. biri 280+1k modem diğeri 400tl istiyor sence hangisi daha mantıklı
Senin zaten modemin var. Telekomdaki modem senin olmuştur, ödemişsindir onu diye düşünüyorum. Sen bi TT müşteri hizmetleri ile görüş, senin mi sana mı zimmetlemişler? Ona göre yeni geçeceğin yerde yeni modem almana gerek kalmaz

Top Bottom