Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

iroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Koç
Benim şikayette sonuçlandı. Hakem heyeti beni haklı buldu. Mailime dönüş yaptıkları ibana ücreti gönderdim. 3 adet ürün için stok yok demişlerdi, hakem heyeti kararı doğrultusunda Emsal ürün eklemelerini söyledim ve eklediler. Yakın zamanda kargoya verilir benim ürünler. Ürün aldırdığım iki arkadaşa da ürünleri geldi. Cümleten geçmiş olsun.
Bugün benim şikayetim de karara bağlandı ve lehime sonuçlandı. 15 günlük itiraz süresi varmış, siz maili bu 15 gün dolduktan sonra mı atmıştınız yoksa THH kararı çıktığı gibi atmalı mıyım? Teşekkürler

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Selim
Bugün benim şikayetim de karara bağlandı ve lehime sonuçlandı. 15 günlük itiraz süresi varmış, siz maili bu 15 gün dolduktan sonra mı atmıştınız yoksa THH kararı çıktığı gibi atmalı mıyım? Teşekkürler
Hocam sizin aşamaları SS atabilir misiniz kaç gün arayla ne olmuş.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
Bende sikayetvar a basvurdum, thh gitmemistim bakalim bisey sunacaklarmi

iroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Koç
Hocam sizin aşamaları SS atabilir misiniz kaç gün arayla ne olmuş.
Bendeki süreç bu şekilde işledi hocam;
1709809044123.png

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Volkan Günaçtı
Benimde sonuçlandı 15 gün içinde göndermek zorunda mı yani ?=

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Vesalius
Bunun cevabını ben de tam olarak bilmiyorum. Daha önce süreci yaşayan birisinden cevap bekliyoruz
15 gün içinde göndermek zorunda değiller. 15 gün yasal itiraz süreleri. Bu süre içinde itiraz etmezlerse lehinize çıkan THH kararı kesinleşmiş olur ve karşı taraftan kararın gereğini talep edersiniz ve yerine getirmezse icra yoluyla karar yerine getirilir. 15 gün dolmadan da icraya gidebilirsiniz ama o zaman ilamlı icrayı, tüketici mahkemesinde karara itiraz yoluyla durdurabilirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Donald Trump
Depoda unutulmuş eski bir ürün. 2000'lerde Wall Street'te brokerlık yapacaksanız güzel.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
Arkadaşlar benim başvuru reddedilmiş.
Bana tanımladıkları 1000tl hediye çekinden dolayı mı dedim ama karar formunda böyle bişey yok.
IMG_20240316_130825.jpg

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Vesalius
Arkadaşlar benim başvuru reddedilmiş.
Bana tanımladıkları 1000tl hediye çekinden dolayı mı dedim ama karar formunda böyle bişey yok.
Alıntıyı görüntüle
Dilekçeniz son derece yetersiz olarak yazılmış. Red alması son derece normal. Bu durumlarda en önemli vurgu kampanyalı satış yapıldığı ve bunun delillendirilmesidir. Bunu dilekçede belirtmediğiniz ve delillerini sunmadığınız durumda karşı taraf kazanır.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
Dilekçeniz son derece yetersiz olarak yazılmış. Red alması son derece normal. Bu durumlarda en önemli vurgu kampanyalı satış yapıldığı ve bunun delillendirilmesidir. Bunu dilekçede belirtmediğiniz ve delillerini sunmadığınız durumda karşı taraf kazanır.
Burda yazan birinden kopyala yapıştır yaptım

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Vesalius
Burda yazan birinden kopyala yapıştır yaptım
Zaten 1000 tl almışsınız. Ayrıca dilekçeden bağımsız olarak da firma haklı burada. Hayatın doğal akışına aykırı bir fiyatlandırma var. Bunu her gören hata olduğunu zaten anlar ki forumda da herkes bunu dile getirmiş. Yere dökmüşler çullanın durumu var. Burada alıcının bu alışverişi yaparken iyi niyetinden zaten bahsedilemez. Ben firma yerinde olsam 1000 tl lik hediye çeki de tanımlamazdım. Firma son derece iyiymiş. Hakkaniyetli olmak gerek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,786
Üyeler
147,010
Son üye
edzmtn
Top Bottom