Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
H
ben 2 kulaklık almıştım ondan tam denk geliyordu. en kötü pazarlığı 1250den açarsın. ne koparırsan kar.
Hocam sizin kod çalıştımı acaba? 6 haneli bir kod verdiler ama kod çalışmıyor bende.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
1k çek mi bana 100 lira verdiler
Şikayetimi geri açtım o ne öyle birine 1000 lira birine 100 lira bi o* çocuğu muyuz ne biçim firma bu

şikayetvara ilk yazdığımda 250 teklif ettiler suratlarına kapattım. o zaman kabul ettiysen normal ucuza kapatma çabası içindeydiler. şuan mızrak çuvala sığmıyor.

Hocam sizin kod çalıştımı acaba? 6 haneli bir kod verdiler ama kod çalışmıyor bende.

çalıştı. benim ürünler kargoda şuan

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
şikayetvara ilk yazdığımda 250 teklif ettiler suratlarına kapattım. o zaman kabul ettiysen normal ucuza kapatma çabası içindeydiler. şuan mızrak çuvala sığmıyor.

çalıştı. benim ürünler kargoda şuan
Kaç haneli idi kod?

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN

federalper

80+ Silver
H

1000 lira altı bir ürün mü almayı deniyorsunuz ? Sizi aradıkları numarayı bir daha arayın şu kadar tutarlı bir ürün almak istiyorum diyin kodu yeniden ayarlıyorlar.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
1000 lira altı bir ürün mü almayı deniyorsunuz ? Sizi aradıkları numarayı bir daha arayın şu kadar tutarlı bir ürün almak istiyorum diyin kodu yeniden ayarlıyorlar.
Bunu yapmak şartmı hocam? İki tane f211 almaya çalışıyorum 1200tlye.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Benim şikayette sonuçlandı. Hakem heyeti beni haklı buldu. Mailime dönüş yaptıkları ibana ücreti gönderdim. 3 adet ürün için stok yok demişlerdi, hakem heyeti kararı doğrultusunda Emsal ürün eklemelerini söyledim ve eklediler. Yakın zamanda kargoya verilir benim ürünler. Ürün aldırdığım iki arkadaşa da ürünleri geldi. Cümleten geçmiş olsun.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
H

Spigende kodu oluşturan zeki arkadaş kodu oluştururken boşluk koymuş önüne ondan kullanamıyormuşum anca çözebildim.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Özer
Benim şikayette sonuçlandı. Hakem heyeti beni haklı buldu. Mailime dönüş yaptıkları ibana ücreti gönderdim. 3 adet ürün için stok yok demişlerdi, hakem heyeti kararı doğrultusunda Emsal ürün eklemelerini söyledim ve eklediler. Yakın zamanda kargoya verilir benim ürünler. Ürün aldırdığım iki arkadaşa da ürünleri geldi. Cümleten geçmiş olsun.
Benim talep reddedilmiş. Neden acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
T
Benim talep reddedilmiş. Neden acaba?
Tüketici hakem heyeti mi reddetmiş hocam? Yanlış bir başvuru yapmış olma ihtimalin yüksek bence. Çevremden açan herkes ben dahil kazandık. Ürünler bugün tarafıma ulaşacak hatta.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Az önce arayıp şikayetvardaki şikayetimi kaldırmam için bin liralık çek teklif ettiler. Kabul ettim... 🤣

Top Bottom