Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Özer
T

Tüketici hakem heyeti mi reddetmiş hocam? Yanlış bir başvuru yapmış olma ihtimalin yüksek bence. Çevremden açan herkes ben dahil kazandık. Ürünler bugün tarafıma ulaşacak hatta.
Evet. Forumdaki taslak ile aynı yaptım. Özelden kendi şikayetinizi paylaşır mısınız?

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Az önce arayıp şikayetvardaki şikayetimi kaldırmam için bin liralık çek teklif ettiler. Kabul ettim... 🤣

hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mithril @bythmn benim ürünler teslim edileli birkaç gün oluyor. thh bugün kararı bana tebliğ etmiş. savunma yapmadıklarından otomatik kazanmışım. 2 kulaklığı bana yollayıp 48 tl tebligat ücretini ödemelerine karar vermişler.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mithril @bythmn benim ürünler teslim edileli birkaç gün oluyor. thh bugün kararı bana tebliğ etmiş. savunma yapmadıklarından otomatik kazanmışım. 2 kulaklığı bana yollayıp 48 TL tebligat ücretini ödemelerine karar vermişler.
Hayırlı olsun hocam
Hocam baktım davadan tık yok kabul ettim hediye çekini. 2 tane f211 200tlye geldi. Birkaç ay daha bekleyeceğime böyle daha iyi oldu.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
Hayırlı olsun hocam
Hocam baktım davadan tık yok kabul ettim hediye çekini. 2 tane f211 200tlye geldi. Birkaç ay daha bekleyeceğime böyle daha iyi oldu.

bende bir kulaklık bir f211 aldım. kulaklığı beğenmesemde f211 almam iyi oldu. hayırlı olsun bu arada

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Samet Yılmaz
Tek şarj cihazı sipariş vermiştim 500tl hediye çeki verdiler, cihazın güncel fiyatından çok geldi, 0tlyi banka çekmedi, aradım düzelttiler kupondan sonra 1tl olacak şekilde, şarj cihazından vazgeçtim 20tlye mousepad aldım.
Müşteri memnuniyeti 10/10 amazon ayarında, kılıf ve ekran koruyucuları zaten çok kaliteli öneririm.

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Volkan Günaçtı
Az önce beni de şikayet vardan aradılar kupon verelim geri çek dediler ilk başta 750tl olarak önerdiler kabul etmedim 1000 tl istedim 1000 TL'ye kabul edip geri çektim şikayeti sizde şikayet vara yazın ayrıca bugün tüketici hakemden arayıp sipariş detayını göndermemi istediler gönderdim bekliyorum :)

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Alıntıyı görüntüle
Bu ne ya ilerleme alabilen var mı? Yasal süresi yok mu bunun hala bu aşamada kalmış.
Marta girdik hala benim bekleyen var mı hala?
1709290134204.png

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Beni aramadilar ki şikayet vara da yazmamıştım. Örnek var mı ne yazacagima dair?
Şikayetvar onların için çok önemli sanırım hocam.
"Spigen 2 adet siparişimi nedensiz yere ve haber vermeksizin iptal etmiştir. Satış sözleşmeleri ve ön bilgilendirme forumlarında bu hususla ilgili bir ibare bulunmamaktadır. Siparişlerimin tedarik edilerek tarafıma gönderilmesini istiyorum. Müşteri hizmetlerine fiyatların doğru olup olmamasını sormamıza rağmen fiyatlarda bir hata olmadığını söylediler ve şimdi de iptal etmeye hakları yok. Gelecek cevaba göre yol izleyeceğim."
Gerekli yerleri değiştirip yazabilirsiniz. Geç olsada bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Top Bottom