Neler Yeni

Spor salonuna gitmek istiyorum ama

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
Spor salonuna yazılmak istiyorum ama tek başıma gitmekten utanıyorum beslenmem berbat hale geldi kilo verip vücıt yapmam lazım cok zamanım var haftanın 1 günü çalışıyorum ve evde yatmak veya dıları cıkmaktan başka bişey yapmıyorum artık yazılmam lazım ne önerirsiniz ve spor programı nereden bulabilirim nerdeyse hiç bir şey bilmiyorum bilenler açıklayabilir mi

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ömer
Niye utanıyon ki insanlar da oraya spor yapmaya gidiyor aynı senin gibi salona yeni gelen birileri görünce oturup dedikodu yapmıyoruz. Umurlarında olmuyor yani hayatın başrolü değiliz herkes bizi konuşmuyor istediğin gibi takıl.
Youtubeda çok güzel videolar var mobilde aynı şekilde güzel uygulamalar var kendine göre evdeki aletlere göre araştırmanı yaparsın bir sürü içerik var artık.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bak şimdi. İnternet veya arkadaşlarına sorarak bir tane salon buluyorsun. Gidiyorsun, kayıt oluyorsun. Sonra orada bir tane hoca var. Sana ne yapmak istiyorsun falan soracak. Ona göre bir program yapacak. Aletlerin nasıl kullanacağını gösterecek sonra. Utanmana gerek yok.

Instagram'dan ardabuild ve tiboinshape öneririm. YouTube'den de Egefitness'a bakmayı unutma.

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye utanıyon ki insanlar da oraya spor yapmaya gidiyor aynı senin gibi salona yeni gelen birileri görünce oturup dedikodu yapmıyoruz. Umurlarında olmuyor yani hayatın başrolü değiliz herkes bizi konuşmuyor istediğin gibi takıl.
Youtubeda çok güzel videolar var mobilde aynı şekilde güzel uygulamalar var kendine göre evdeki aletlere göre araştırmanı yaparsın bir sürü içerik var artık.
Hangi uygulamaları önerirsin peki spor programı için?

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Semih Aydın
Bak şimdi. İnternet veya arkadaşlarına sorarak bir tane salon buluyorsun. Gidiyorsun, kayıt oluyorsun. Sonra orada bir tane hoca var. Sana ne yapmak istiyorsun falan soracak. Ona göre bir program yapacak. Aletlerin nasıl kullanacağını gösterecek sonra. Utanmana gerek yok.

Instagram'dan ardabuild ve tiboinshape öneririm. YouTube'den de Egefitness'a bakmayı unutma.
Ege Fitnesı duyduğumda aklıma sürekli şu video geliyor ASDLKŞLHLŞDKHSLŞSDKLŞHŞJŞ

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Salondaki çoğu insan dışarıda gördüğün çoğu insandan daha samimi ver yardımsever. Büyük cüsseli çekindiğin adamların çoğu iyi melek kalpli insanlar oluyor. Utanacak çekinecek hiçbir şey yok başlayınca sosyalleşince anlayacaksın zaten

Top Bottom