Neler Yeni

Spor sonrası protein

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
nerde ölçtürdün yağ oranını ?
Diyetisyen üzerinden ölçebilirsin en garantilisi o şekilde veya bazı kurumlar ücretsiz şekilde ölçüyor 1 altı veya 1 üstü çıkıyor tam net ölçüm yapmıyor. Aşağı yukarı ölcersin.

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM
Bunu kişiyi görerek bilemeyiz ki
176 boy
92 Kg
17 yaş
%9 yağ oranı
Benim de boy kilo endeksine göre obez olmam gerekiyor yaklaşımınız bana göre yanlış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Creatine'nin içinde protein yok ki ?
176 boy 92 kg birinide %9 yag oranı olması zor eger kas kütlen fazla degilse

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Creatine'nin içinde protein yok ki ?
Creatine'in kendisi zaten protein. Ancak senin 5 kg ette alacağın protein miktarını protein tozundan tek seferde alabilirsin demen yanlış. Şu yüzden creatine ile karıştırdın dedim 1 kg kırmızı ette 1 gr creatine vardır 5 kg ette 5 gr creatine olur ve genelde 5 gr creatine kullanımı tavsiye edilir.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
hocam oruçlu olduğumdan iftar sonrası spora gidiyorum ondan spordan sonra almayı tercih ederim fakat öğrenciyiz daha uyguna varmı protein tozu yoksa bunu alacağım
Eğer civarında supplament satan yerler var ise onlara uğra tarihin geçmesine 5 ay kalan ürünler oluyor onlar daha ucuza veriliyor 2kg protein tozu zaten 75 gün yetiyor yetmiyor arası

176 boy 92 kg birinide %9 yag oranı olması zor eger kas kütlen fazla degilse
Ben de bundan bahsediyorum işte kişiye göre analiz yapabilmek için yağ oranını görmen gerekiyor.

Creatine'in kendisi zaten protein. Ancak senin 5 kg ette alacağın protein miktarını protein tozundan tek seferde alabilirsin demen yanlış. Şu yüzden creatine ile karıştırdın dedim 1 kg kırmızı ette 1 gr creatine vardır 5 kg ette 5 gr creatine olur ve genelde 5 gr creatine kullanımı tavsiye edilir.
Hocam dediğiniz şeyi ben demedim, sizin dediğiniz doğrudur, ben protein var dediniz zannetim kusura bakmayın.

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM
Eğer civarında supplament satan yerler var ise onlara uğra tarihin geçmesine 5 ay kalan ürünler oluyor onlar daha ucuza veriliyor 2kg protein tozu zaten 75 gün yetiyor yetmiyor arası

Ben de bundan bahsediyorum işte kişiye göre analiz yapabilmek için yağ oranını görmen gerekiyor.
Peki siz herhangi bir sporla ugraşıyormusunuz yaptıgınız aktif bir spor yoksa sizin boy ve kilonuza göre %9 oranında yag oranı olmasını pek mümkün görmüyorum çünkü sizin kilo ve boy endeksinize %9 yag oranı oldulca düşük

Son düzenleme:

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Peki siz herhangi bir sporla ugraşıyormusunuz yaptıgınız aktif bir spor yoksa sizin boy ve kilonuza göre %9 oranında yag oranı olmasını pek mümkün görmüyorum
3 yıl boyunca bodybuilding ile uğraştım son 1 yıldır powerbuilding yapıyorum

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM
3 yıl boyunca bodybuilding ile uğraştım son 1 yıldır powerbuilding yapıyor
Spor yapmayan birinde sizdeki boy ve kilo endeksine göre düşük yag oranı olması imkansız gibi iyi yag oranına sahibsiniz helal

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Spor yapmayan birinde sizdeki boy ve kilo endeksine göre düşük yag oranı olması imkansız gibi iyi yag oranına sahibsiniz helal
Çok teşekkürler,niyetim de ülkemi düzgün bir şekilde şereflendirmek var

BerkW

80+ Bronze
kardeşim suplament fiyatları malesef çok artık hem sindirilme hemde işlev anlamında Whey protein iyidir diyetisyenler bile önerir bunu bütçene uygun olanı alabilirsin
hocam bu whey proteinin şöyle bişeyi var hangi tozu aldıgım fark eder mi? ?

hocam bu whey proteinin şöyle bişeyi var hangi tozu aldıgım fark eder mi? ?
yada direk olarak markanın önerdiğiniz tozu varmı ?

Ekler

• 1650402338528.png
    1650402338528.png
    399.4 KB · Hit: 9
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,682
Üyeler
141,028
Son üye