Neler Yeni

Spor yapan biri için vitamin takviyeleri önemli mi?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
Hocam zma ve omega 3 kullanıyorum içinde d3 k2 de içeriyor omega 3 multivitamine gerek varmıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Omega 3 ün içinde var kullanıyorum
Gerek yok o zaman, hangi markaymış senin kullandığın link atar mısın

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Bir sporcu olarak sana tavsiye vermek isterim. Eğer bunu sporcu olarak yapacaksan yani profesyonel anlamda yarışmalara katılacaksan her türlü takviyeye ihtiyacın olacak. Testosteron dahil hepsine ihtiyacın olacak. Ama fit bir vücut içinse hiçbir şey kullanmanı önermem. Beslenmene dikkat et yeterli olacaktır.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Gerek yok o zaman, hangi markaymış senin kullandığın link atar mısın
HIQ ZMA VE HIQ OMEGA 3 D3 K2 complex

Bir sporcu olarak sana tavsiye vermek isterim. Eğer bunu sporcu olarak yapacaksan yani profesyonel anlamda yarışmalara katılacaksan her türlü takviyeye ihtiyacın olacak. Testosteron dahil hepsine ihtiyacın olacak. Ama fit bir vücut içinse hiçbir şey kullanmanı önermem. Beslenmene dikkat et yeterli olacaktır.
Yok hocam kendim hobi olarak güzel bir fiziğe sahip olmak istiyorum birazda derisi kalın etli biri olduğumdan genetik olarak omuzlarım falan geniş kollarım büyük biraz canavarlık neden olmasın :D

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin

Yok hocam kendim hobi olarak güzel bir fiziğe sahip olmak istiyorum birazda derisi kalın etli biri olduğumdan genetik olarak omuzlarım falan geniş kollarım büyük biraz canavarlık neden olmasın :D
Böyle pahalıya geliyormuş :D ben damla olarak alıyorum daha iyi . Teşekkürler :)

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık

Fit bir vücut için kimyasala girme derim. Sadece vitamin takviyeleri alabilirsin.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Fit bir vücut için kimyasala girme derim. Sadece vitamin takviyeleri alabilirsin.
Kimyasal kullanmıyorum zaten hocam supplement ve vitamin kullanıyorum kür gibi bir şey düşünmüyorum 16 yaşındayım zaten

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Kimyasal kullanmıyorum zaten hocam supplement ve vitamin kullanıyorum kür gibi bir şey düşünmüyorum 16 yaşındayım zaten
Kimyasaldan kastım testosteron hormonu falan.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Hobi olarak yapiyorsan yemeklerine dikkat et takviye almana gerek olmaz. Takviyelerden aldığın değerleri herhangi bir meyve sebze hersen 4-5 katini alirsin ve onun yaninda baska vitaminler ve mineraller almis olursun. İşin kisasi bosuna onlara para verme git yiyeceklerden al kat kat daha faydali. C vitamini mi alacan günde 1 portakal ye. Omega 3 mü alacan haftada 1-2 kere balik hergun bir avuc ceviz ye. D vitamini icin hergun dısarda belli bi sure yuruyus yap ki zaten yapiyorsundur simdi yaz da geliyor kiyfetler de engel olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,012
Üyeler
141,515
Son üye
dedetete
Top Bottom