Neler Yeni

Spotify Vs Apple Music ?

Apple Music vs Spotify

• Apple Music

• Spotify

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
Selamlar arkadaşlar bugün Apple Music aldım ve ses kalitesi inanılmaz Spotify aboneliğim bitince geçmiştim sizce iyi mi? yaptım kötümü yaptım siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ben şahsen Apple Music in kalitesini Spotify dan iyi buldum.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Apple Music ses kalitesi olarak biraz daha kaliteli fakat içerik konusunda Spotify daha popüler ve daha fazla içerik çıkıyor, ülkemiz açısından bakınca. Bu konuda sorun yaşamıyorsanız kullanabilirsiniz.

El-Turco

80+ Bronze
Apple Music ses kalitesi olarak biraz daha kaliteli fakat içerik konusunda Spotify daha popüler ve daha fazla içerik çıkıyor, ülkemiz açısından bakınca. Bu konuda sorun yaşamıyorsanız kullanabilirsiniz.
katılmıyorum apple music bu sektörün babasıdır

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
katılmıyorum apple music bu sektörün babasıdır
Ses kalitesi ve arayüzü hoşuma gitti
Ancak arkadaşın dediği gibi bazı remixli şarkılar yok:( ah Be onlarda olsa 10/10 Luk şarkı platformu

OnurCiftci26

80+ Bronze
Selamlar arkadaşlar bugün Apple Music aldım ve ses kalitesi inanılmaz Spotify aboneliğim bitince geçmiştim sizce iyi mi? yaptım kötümü yaptım siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ben şahsen Apple Music in kalitesini Spotify dan iyi buldum.
Kalite olarak Apple Music daha iyi olabilir ancak kullanışlılık olarak bana Spotify daha rahat geliyor. Arayüzün sadeliği, istediğimi kolay bir şekilde bulabilmek gibi. Ayrıca Apple Music'in pc uygulaması da bir hayli sorunlu.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Mustafa Aydın
kalitesi çok daha iyi olduğu için apple music üzmez ben memnunum

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ses kalitesi ve arayüzü hoşuma gitti

Ancak arkadaşın dediği gibi bazı remixli şarkılar yok:( ah Be onlarda olsa 10/10 Luk şarkı platformu
Sadece kastım şarkı değil. TR üzerindeki TR içerikler daha az bu sadece müzik olarak bakmak doğru olmaz podcastler'de var :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,109
Üyeler
152,410
Son üye
EL TURCO OFFICIAL
Top Bottom