Neler Yeni

Spotify Vs Apple Music

MythPhantom

80+ Bronze
Sizce hangisi daha iyi
Malum spotify çok pahalandi bende 4 ay bedava apple music geçeyim dedim hem ses kalitesi daha iyi hem daha ucuz hem daha iyiymis.
Burdan 4 ay Bedava Apple music alabilirsiniz.
İyi forumlar İyi geceler dilerim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Apple Music’in ses kalitesi iyi ama Spotify’da daha çok liste var. Bu arada güzelmiş 4 ay beleş olması.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Emre Efe
apple music daha iyi ama spotify bana daha rahat geliyo o yuzden hep spotify kullaniyorum

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apple Music'in kayıpsız sesi açık ara çok daha iyi, iyi bir kulaklıkla denedim ve fark çok net duyuluyor, ses daha güçlü geliyor.
Buds 2 İle denedim Muhteşem s20 nin kendi hoparlörüyle de denedim yine baya iyi ses veriyor Dolby Atmosla denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

apple music daha iyi ama spotify bana daha rahat geliyo o yuzden hep spotify kullaniyorum
Hocam bayaa pahalandi spotify ama.

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spotify çok daha iyi bence. Apple Music ikide bir donuyor ve aradığın şarkıyı bulmak zor.

Bu konuda haklısın maalesef. Premiumu zamlardan dolayı ben de iptal ettim free üyelikte kullanıyorum.
Hocam internetten kayıpsız müzik calinca internet iyi olmayınca donması normal internetim iyi bende donma vb şeyler olmadi

Spotify çok daha iyi bence. Apple Music ikide bir donuyor ve aradığın şarkıyı bulmak zor.

Bu konuda haklısın maalesef. Premiumu zamlardan dolayı ben de iptal ettim free üyelikte kullanıyorum.
Reklamla kullanmak iyi olmuyor ya

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1