Neler Yeni

SSD'den dosya silemiyorum!

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
C Diskinden bir dosya silmek istiyorum, siliyorum. Sildikten sonra ne yaparsam yapayım tekrar geliyor, format atmıştım en son bilgisayara ama virüs olma ihtimali var mı? (Pek sanmıyorum, antivirüs var)

Bu arada cihaz laptop.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Admin yetkisine sahip olduğunuza emin misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
cihan
İlgilendiği Kategoriler
TEKNONOJİ
C Diskinden bir dosya silmek istiyorum, siliyorum. Sildikten sonra ne yaparsam yapayım tekrar geliyor, format atmıştım en son bilgisayara ama virüs olma ihtimali var mı? (Pek sanmıyorum, antivirüs var)

Bu arada cihaz laptop.
Gerçekten garip bir durum format attıktan sonra oldu değil mi? 🤔

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Gerçekten garip bir durum format attıktan sonra oldu değil mi? 🤔
Evet ama format attıktan hemen sonra değil, en azından ben yeni fark ediyorum. Demek istediğim format atmıştım bilgisayar şu son aylarda. Virüs olduğunu sanmıyorum. Varsa bile nasıl durumu düzeltebilirim? Windows 10 ISO dosyalarını Flash Belleğe kurmak için uygulamanın önceki dosyalarını silmem gerek yoksa açılmıyor, hata veriyor. Silemediğim için ISO dosyalarınıda indiremiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Admin yetkisine sahip olduğunuza emin misiniz?
Bilgim yok, nasıl kontrol ederim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Yavuz

Bu arada cihaz laptop.
Biraz daha ayrıntı verebilirmisin dosyayı sildin ne yapınca geri geliyor bilgisayarı açıp kapatınca mı yoksa belli bir süre yada direkt pat diye aniden mi geliyor sonra bir uygulama kaldırmayı dene ondada uygulama geri geliyor mu ? internetten dosya indir ssdye at sonra bak dosya siliniyormu orada geri kalıyormu biraz daha ayrıntı verirsen sorunu çözeriz.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Unlocker programı ile silmeyi dener misiniz?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Biraz daha ayrıntı verebilirmisin dosyayı sildin ne yapınca geri geliyor bilgisayarı açıp kapatınca mı yoksa belli bir süre yada direkt pat diye aniden mi geliyor sonra bir uygulama kaldırmayı dene ondada uygulama geri geliyor mu ? internetten dosya indir ssdye at sonra bak dosya siliniyormu orada geri kalıyormu biraz daha ayrıntı verirsen sorunu çözeriz.
Siliyorum, C diskine giriyorum dosya orada halen. Ne silersem sileyim oluyor, mesela ben bunu Windows BT ve Windows WS isimli klasörleri silmek istediğimde fark ettim.

Unlocker programı ile silmeyi dener misiniz?
Deneyeyim, geri dönüş yapacağım.

Masaüstünde autoexec diye bir şey var, tıkladım böyle yazıyor. Normal mi bu?

@YinYang Unlocker ile sildim, durum aynı. Dosya kalıyor.

Ekler

• 213.PNG
    213.PNG
    331 KB · Hit: 86
Son düzenleme:

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
bir klasör açıp silmeyi deneyin. Bu arada o mesaj programı yüklediğiniz için mi oldu ? Ben kullandım o programı böyle bir şeyle karşılaşmadım

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
bir klasör açıp silmeyi deneyin. Bu arada o mesaj programı yüklediğiniz için mi oldu ? Ben kullandım o programı böyle bir şeyle karşılaşmadım
Unlocker ile alakası yok, öncesinde vardı. C diskinde bir klasör açıp sildim, o da kaldı. C diskinde olan hiçbir şey silinmiyor.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Virüs bulaşmış bilgisayarınıza, attıgınız resim virüs
:( Format dışında yapabileceğim bir şey var mı? Virüsü halledebileceğim bir antivirüs programı vs.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,155
Üyeler
156,440
Son üye
acarbeyy00
Top Bottom