Neler Yeni

SSD'me meydan dayağı

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
Merhabalar herkese kafamdaki bir soru işaretini sizlerle paylaşarak sorunumu çözmek istiyorum katkıda bulunursanız çok sevinirim

Son zamanlarda çok popüler olan Escape From Tarkov oyununu satın alıp bilgisayarıma kurdum fakat oyunu oynarken 3-4 saniyelik takılmalarla karşılaşıyorum ve bu sorunun ssdden olduğunu düşünmeye başladım
HD Tune test sonuçları
Benchmark:
Screenshot_13.png

Health:
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Error Scan:
Screenshot_3.png

İlginç bir şekilde ssd hiç sabit değil 0.6mb/sec den 382.6mb/seclere çıkıyor yardımcı olursanız çok sevinirim herhangi bir sorun varmı yokmu yada sorun neyde bulmak ve çözmek istiyorum

Sistem özelliklerim

Amd Ryzen 5 2600
AMD Ryzen RX 570 8gb Sapphire
8 GB Ram
Kingston SA400M8 250GB SSD
Western Digital 1TB Black Edition HDD

Sorunun nerde olduğunu bir türlü çözmedim sistem gereksinimlerinin çok üstünde bir bilgisayarım var 60-100 fps arası alıyorken bir anda takılıp gidiyor oyun başta olan takılmaların renderdan dolayı olduğunu biliyorum fakat ilerlerde takılmaya devam ediyor arkadaşımla discorddan konuşurken oyun oynamak istersem takılmalar inanılmaz sıklaşarak oynanmaz bir hale geliyor oyun ve bunun dışında bazı zamanlarda windows günlük kullanımlardada crash verip kapanıyor

Cevaplayan ve yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
SSD'niz kronik sorunlu.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
Kingston A400 serisi kronik sorunlu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kingston A400 serisi kronik sorunlu.
Peki bu sorun karşısında ne yapmamı öneriyorsunuz ben bunu full kasa şeklinde almıştım şuan sorunum hakkında satın aldığım firmayla görüşme halindeyim ürünümün değişmesinimi talep etmeliyim sizce

Top Bottom