Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Steam gizli profil teması!!!

Can...

80+ Platinum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

121709

80+ Silver
normalde profil arka planları falan puanla alınıyordu, puan da oyun aldıkça birikiyordu. Ama burda paketin birini ücretsiz yapmışlar normalde 10 bin puan oluyor bunlar . Bunu alınca da avatar, arka plan falan veriyor işte
Teşekkür ederim, ben başka bir şey sanmıştım. :D

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso
Hayır ya mis gibi beleş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Profiline girince birisi arkada bu şey hareket ediyor işte .d

Aldım thank you

Koydum ama nasıl gözüküyor bakmadım bakmak isteyen varsa

şu profilde ki büyük gif i nasıl koyabiliriz ya

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
şu profilde ki büyük gif i nasıl koyabiliriz ya
Hocam Steam web > Atölye > Dosyalarınız > Çizimler > Çizim yükle > Oyuna özel değil > Profile eklemek istediğiniz çizimi seçin > İncele (F12) > Console > Verdiğim kodu yapıştırın ve enterlayın > $J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id',''); > Çizimi yarattığımı onaylıyorum > Kaydet > Proifli düzenle > Öne çıkan çizimler vitrini.

1682682621454.png

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso
Hocam Steam web > Atölye > Dosyalarınız > Çizimler > Çizim yükle > Oyuna özel değil > Profile eklemek istediğiniz çizimi seçin > İncele (F12) > Console > Verdiğim kodu yapıştırın ve enterlayın > $J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id',''); > Çizimi yarattığımı onaylıyorum > Kaydet > Proifli düzenle > Öne çıkan çizimler vitrini.

Alıntıyı görüntüle
:/ ben okumaya üşendim arkadaş yazmaya üşenmedi helal olsun ben bunu yapıcam altına imzanı atıcam :D teşekkür ederim bunu ss aldım yapıcam çok hoşuma gidiyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
:/ ben okumaya üşendim arkadaş yazmaya üşenmedi helal olsun ben bunu yapıcam altına imzanı atıcam :D teşekkür ederim bunu ss aldım yapıcam çok hoşuma gidiyor
Rica ederim hocam ben öne çıkan çizimler yerine çizim eklediğim için bir türlü arka planla orantılı olmuyordu denemediğim resim formatı kalmadı neredeyse vazgeçecektim ben çektim siz çekmeyin :D

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso
Rica ederim hocam ben öne çıkan çizimler yerine çizim eklediğim için bir türlü arka planla orantılı olmuyordu denemediğim resim formatı kalmadı neredeyse vazgeçecektim ben çektim siz çekmeyin :D
işte senin gibilere kral çar diyoruz :D :D

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Top Bottom