Neler Yeni

steam hesabı aldım dolandırıcılık çıktı

desty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
EMİR KARTAL
aldıktan sonra nasıl öğrendiniz?
maili verdi mailden hep ürün satın alınıp iade edilmiş nasıl yapıldığını sordum hediye olarak çalıntı kredi kartından başkasının attığını söyledi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
maili verdi mailden hep ürün satın alınıp iade edilmiş nasıl yapıldığını sordum hediye olarak çalıntı kredi kartından başkasının attığını söyledi
iade edin. bu resmen hırsızlık. hangi sitede oluyor bu olay? siteyi de şikayet edin lütfen. bu nasıl bir rahatlık adam bir de açık açık söylemiş.

hrnkral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Harun
arkadaşlar 70tlye fifa 22 bulunan steam hesabı aldım hesapta çalıntı kredi kartıyla dolandırıcılık yapılmış bu hesap kitlenir mi ve ben suçlu duruma düşer miyim ceza alır mıyım?
geçen fifa 90 TL lere düşmüştü, steam hesabı ücretsiz açılıyor zaten. Neden 70 TL verip ne olduğunu bilmediğin bir hesap alırsın? Sadece merak ettiğim için soruyorum...

desty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
EMİR KARTAL
geçen fifa 90 TL lere düşmüştü, steam hesabı ücretsiz açılıyor zaten. Neden 70 TL verip ne olduğunu bilmediğin bir hesap alırsın? Sadece merak ettiğim için soruyorum...
kaçırdım fifayı

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
arkadaşlar 70tlye fifa 22 bulunan steam hesabı aldım hesapta çalıntı kredi kartıyla dolandırıcılık yapılmış bu hesap kitlenir mi ve ben suçlu duruma düşer miyim ceza alır mıyım?
indirimde 90 liraydı keşke 20 lira daha koyup kendin alsaydın

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,254
İsim
Hacı
Hocam oyun için kendinizi riske atmayınız. Steam ile iletişime geçilebilir veya Karakola gidilebilir.

Eclipse

80+ Bronze
Hesap satışı, takası hiçbir şekilde mantıklı ve güvenli değil. Bu tarz alışverişler yazı tura atmak gibi. Ya ucuza işiniz çözülür hesabı kullanırsınız ya da bir haftaya kadar hesap uçar. Bir de dik gelme ihtimali var o da arkadaşa gelmiş gibi.

YunusOZ

80+ Bronze
Geçen hafta 96 TL idi. Keşke biraz ekleyip alsaydınız.

desty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
EMİR KARTAL
Hesap satışı, takası hiçbir şekilde mantıklı ve güvenli değil. Bu tarz alışverişler yazı tura atmak gibi. Ya ucuza işiniz çözülür hesabı kullanırsınız ya da bir haftaya kadar hesap uçar. Bir de dik gelme ihtimali var o da arkadaşa gelmiş gibi.
son cümleyi anlamadım

hrnkral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Harun
kaçırdım fifayı
geçmiş olsun kardeşim, valla insanların dolandırılmaları ile ilgili postlar görünce üzülüyorum. İnşallah bundan sonra daha çok dikkat edip bundan bir tecrübe edinirsin kardeşim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
923,797
Üyeler
143,850
Son üye
santana242