Neler Yeni

Steam Hesabım Ne Kadar Eder?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kenan
of of of araba parası :D
Steam dolara geçtiğinden bu yana hiçbir alışveriş yapmadım. 1 senedir zaten giriş yapmıyorum hesaba.

Steam dolara geçmeden günler önce aldığım son oyunlar bunlardı :)

Bu saatten sonra oyun almayı düşünmüyorum. Anca CS2 den pahalı kasa düşer ya da define bulurum öyle. :)

İsterse %95 indirimli olsun her oyun. Bu fiyatlara oyun almanın hiçbir mantıklı açıklaması yok. Hem storedaki çoğu oyuna (en az %70) MENA üzerinden fiyatlandırma uygulanmadı.

Uzun bir süre elveda Steam diyebilirim.

Ekler

• 3F64FE78-4A82-4DD5-95B9-8515E6DC9672.png
    3F64FE78-4A82-4DD5-95B9-8515E6DC9672.png
    265.1 KB · Hit: 29
  • 90325B45-5048-4ACA-B929-8BD8D8294F7E.png
    90325B45-5048-4ACA-B929-8BD8D8294F7E.png
    229.2 KB · Hit: 29

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Eray Fındık
Steam dolara geçtiğinden bu yana hiçbir alışveriş yapmadım. 1 senedir zaten giriş yapmıyorum hesaba.

Steam dolara geçmeden günler önce aldığım son oyunlar bunlardı :)

Bu saatten sonra oyun almayı düşünmüyorum. Anca CS2 den pahalı kasa düşer ya da define bulurum öyle. :)

İsterse %95 indirimli olsun her oyun. Bu fiyatlara oyun almanın hiçbir mantıklı açıklaması yok. Hem storedaki çoğu oyuna (en az %70) MENA üzerinden fiyatlandırma uygulanmadı.

Uzun bir süre elveda Steam diyebilirim.
bende elden ring dlcyi alsam mı diye kararsızım şuan yaz indirimlerini bekliyorum

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,834
İsim
Can BOZKURT
1050 diyor iyi yatırım yapmışım o zaman :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam benim 1050 ise sizin 10k olması lazım sizde kaç diyor bi bakar mısınız merak ettim
1050 ile 33 küsür eder

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Benim 2k eder mesajıma gülücük atan arkadaşlar cs banı olduğunu bilmediğim yaptım bu yorumu

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Mota
Satmayı düşünüyorsan sattığın kişiye göre değişir. Türkiyede tl bazında çok para etmez ama dolar veya euro ile satmaya kalkarsan çok garip şeyler ile karşılaşabilirsin :) Deneyimim var almanyadan tanıdıklarım ile ulaştığım bir alıcı daha doğrusu amcamın bana ulaştırdığı bir alıcı öyle bi fiyat verdi ki türkiyenin ekonomisini hatırlayana kadar adamı deli sandım. Tamam euro bazında hesap o fiyattan gözüküyor minimumda tamamda kimse vermez yani bir steam hesabı için. Karısının arabasını (opel corsa d 1.2) değiştireceğini eski arabasını bana verip hesabı alacağını söyledi o zaman 2400 euro felan yapıyodu, tahminen durumundan dolayı yada bana öyle lanse ettiler bilmiyorum. Para sıkıntısı yoktu belli de ama yani el insaf be adam. Adam amcamım iş arkadaşı olmasa fena tokatlardımda sonra gümrük vergi falan filan çıkar dediler bide yıllarca kullandığım bağ kurduğum hesap 1 hafta sürmedi olmadı zaten. Dediğim olay pandemi zamanı 2020 felan hani milletin iş bulamadığı dönem bide. Bunu anlattığım kişilerin yarısı inanmadı takii kanıtlıyana kadar :) istiyen özelden yazabilir.

Edit: Sen böyle enayi bulamazsın çok yorma tr de işini yürüt zaten çoğu yabancı özellikle avrupada bize yanaşmıyolar almıyorlar.

Son düzenleme:

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Nail
Merhabalar, iyi günler yaklaşık 2 yıldır kastığım bir steam hesabım var çoğunluklu olarak Hikayeli oyunları oynuyorum. Oyun Listelemem Sırası İle Aşağıdadır. Steamin dolara geçmesi ile çok fazla oyun alamıyorum lakin yaz indirimlerinde birkaç seriyi daha tamamlayacağım.Hesabımda Vac Ban yoktur, lakin CSGO banı vardır,bakın dikkat edin VAC Ban yemedim diğer valve oyunlarını çok rahat oynayabilir,takas yapabilir, topluluk içeriklerine erişebilirsiniz dediğim gibi sadece CSGO girmiyor.
Vac çok fiyat düşürüyor steamdb den bir fiyat analizi yapıp oranın %10 değerine falan satabilirsiniz.

Top Bottom