Neler Yeni

Steam Hesabımı satıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer Calbaz
Yanlış Kategori

Hesabımı nerelerde satabilirim ya da burada teklif verip satın almak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII

Hesabımı nerelerde satabilirim ya da burada teklif verip satın almak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir
Screenshot_2024-07-04-10-43-20-759_com.valvesoftware.android.steam.community.png

Şu görüntü bile birçok kişi için çok değer düşüren bir şey. Bir de hesabında oyunların saati görünmüyor ona bakanlar da oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer Calbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hesabiniz vacden dolayi bes para etmez. Normal de kolay satilmaz hesaplar zaten
Çalıştığım için çok oyun oynayamıyorum epic games,ea,uplay hesaplarını da yanında vericem onlarla bağlantılı oyunlar da var hiç mi şansı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Şu görüntü bile birçok kişi için çok değer düşüren bir şey. Bir de hesabında oyunların saati görünmüyor ona bakanlar da oluyor.
Saatleri de gösterecek şekilde düzelttim çok oyun oynayamıyorum hiç mi şansı yok

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII
Çalıştığım için çok oyun oynayamıyorum epic games,ea,uplay hesaplarını da yanında vericem onlarla bağlantılı oyunlar da var hiç mi şansı yok

Saatleri de gösterecek şekilde düzelttim çok oyun oynayamıyorum hiç mi şansı yok
Var, fena oyunlar yokmuş. İtemsatış, gamesatış, reddit, Facebook, insta her yerde paylaş

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Görkem çetinkaya

Ederine gitmez baya uyguna vermen gerek

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
umut şahin

hesabında vac var eğer vac olmasaydı ederi iyi olurdu vac olduğu için değeri yok alan çıkmaz gibi çıksada çok düşük fiyatlara satılır

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
fox
VAC Yok sayarsak güzel ve nadir oyunlar bulunduğu için en fazla 1500 TL eder oda zarzor
Ha eğer VAC olmasaydı 10 bin TL'ye kadar yolunuz açıktı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Vac dolayısıyla maalesef para etmez pek mesela benim hesabımda vac yok sağlamda oyunlar var mesela alta bıraktım öne çıkarılanlara aldıklarımı
Senin oyunlarının bir benzerleri bende var Ac unity Mafia 2 def. Crysis serisi ve Gta OG Trilogy haricinde %95 i bende var mesela
1720087315069.png

1720087399142.png

121709

80+ Silver
normalde zaten hesap satmak yasak ve tek maille geri cekebilirsin bu etkenler yuzunden isterse hesabına 40k deger bicsin 150-200'e satarsın, bir de vac yemissin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer Calbaz
Vac dolayısıyla maalesef para etmez pek mesela benim hesabımda vac yok sağlamda oyunlar var mesela alta bıraktım öne çıkarılanlara aldıklarımı
Senin oyunlarının bir benzerleri bende var Ac unity Mafia 2 def. Crysis serisi ve Gta OG Trilogy haricinde %95 i bende var mesela
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Elimden çıkartmak istiyorum en iyi ne kadara satabilirsem ona satmaya çalışıcam

normalde zaten hesap satmak yasak ve tek maille geri cekebilirsin bu etkenler yuzunden isterse hesabına 40k deger bicsin 150-200'e satarsın, bir de vac yemissin.
Ya o karşılıklı güvene bağlı ben elimden çıkartmak istiyorum iş dolayısıyla çok vakit ayıramıyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom