Neler Yeni

Steam ilk açılışta simge durumunda açılabilir mi?

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
Bilgisayarı ilk başlattığımda steam açılıyor. Açılsın istiyorum ama ekrana gelmesin simge durumunda sağ altta olsun istiyorum. Mümkün müdür böyle bir şey ?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Bilgisayarı ilk başlattığımda steam açılıyor. Açılsın istiyorum ama ekrana gelmesin simge durumunda sağ altta olsun istiyorum. Mümkün müdür böyle bir şey ?
steame kendiliğinden açılmasın diyorsanız görev yöneticisi > başlangıç bölmünden devre dışı bırakın.

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
steame kendiliğinden açılmasın diyorsanız görev yöneticisi > başlangıç bölmünden devre dışı bırakın.
Steam ilk başlatıldığında mağaza sayfası ve önerilen oyunlar sekmesi açılıyor, arkadaş bu simgelerin gelmemesini istiyor.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Öyle bir şey yapmak mümkün değil Steam'ın çalışma algoritmasına göre başlangıçta çalıştırdığında o ekran gelir.

Eğer bilgisayarı başlattığınızad açılmamasını istiyorsanız da görev yöneticisi ve başlangıç kısmından devre dışı bırakabilirsiniz.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam ilk başlatıldığında mağaza sayfası ve önerilen oyunlar sekmesi açılıyor, arkadaş bu simgelerin gelmemesini istiyor.
Aynen bunu istiyorum.
Öyle bir şey yapmak mümkün değil Steam'ın çalışma algoritmasına göre başlangıçta çalıştırdığında o ekran gelir.

Eğer bilgisayarı başlattığınızad açılmamasını istiyorsanız da görev yöneticisi ve başlangıç kısmından devre dışı bırakabilirsiniz.
Yok onu biliyorum da açılsın ama ekrana gelmesin istiyordum olmuyormuş sanırım.

WhoCares

80+ Gold
steam kendi ayarlarında var windows açıldığında steam i çalıştırma diye seçenek mevcut ayarlar kısmında

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
steam kendi ayarlarında var windows açıldığında steam i çalıştırma diye seçenek mevcut ayarlar kısmında
Dostum çalışsın istiyorum ben. Sadece ekrana gelmesin istiyorum. Okumuyorsun ki.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Galiba Steam ayarlarından yapabiliyorsunuz bunu benim PC de direkt altta açılıyor Steam origin ve dc önüme çıkmıyor PC acildiginda

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
ben ilk defa senden duydum böyle bir şey varsa bile kendin steam e gir orda arayüz ve görev çubugu tercihleri var ordan bak
Baktım ben bulamadım o yüzden açtım konuyu belki bilen vardır diye :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba Steam ayarlarından yapabiliyorsunuz bunu benim PC de direkt altta açılıyor Steam origin ve dc önüme çıkmıyor PC acildiginda
Ben bulamadım biliyorsanız yardım iyi olurdu

Top Bottom