Neler Yeni

STEAM SON OYUNLARIMIZ!

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,222
İsim
Kaan
Merhabalar Steam'in yaptığı değişikliklerden haberdarız son oyunlarımızı alıyoruz. Bu oyunu KESSSSSİNLİİKKKLE almalısın dediğiniz oyunlar hangileri?
Ben şahsen değişimden önce;
-Batman: Arkham Collection
-The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

oyunlarını almadıysanız özellikle şu anda hem de indirimeyken almanızı şiddetle öneririm. Sizinde bu şekilde düşündüğünüz oyunları aşağıya yazarsanız sevirim.
Sadece online oynamak istediğin oyunları al bence diğerlerini illegal yoldan oynarsın. birde fifa aşığıysan fifa al onların yenileri kırılmıyor.

The Semih

80+ Silver
1698579461146.png

Bu oyunuda ekleyin sepete fiyatına göre çok kaliteli yapımcısı Layers of Fear yapımı.

SnareEcho

80+ Silver
Merhabalar Steam'in yaptığı değişikliklerden haberdarız son oyunlarımızı alıyoruz. Bu oyunu KESSSSSİNLİİKKKLE almalısın dediğiniz oyunlar hangileri?

oyunlarını almadıysanız özellikle şu anda hem de indirimeyken almanızı şiddetle öneririm. Sizinde bu şekilde düşündüğünüz oyunları aşağıya yazarsanız sevirim.
Limbo.

TahinPekmez

80+ Silver
spec ops the line
demonologist

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Yusuf Bahadır
Ben cod mw3 aldım önsipariş 2k fiyata. Sanırım dolar fiyatı da aynıymış, diğer aldığım oyunlar da ekte. Bakiyem var tavsiyeniz var mı? Özellikle kesin olmalı dediğiniz online ya da cracki olmayan oyunlardan?

Ekler

• IMG_20231030_224629.jpg
    IMG_20231030_224629.jpg
    1.5 MB · Hit: 44

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Sefa
Ben cod mw3 aldım önsipariş 2k fiyata. Sanırım dolar fiyatı da aynıymış, diğer aldığım oyunlar da ekte. Bakiyem var tavsiyeniz var mı? Özellikle kesin olmalı dediğiniz online ya da cracki olmayan oyunlardan?
Ets2 ye ilginiz varsa DLClerine mutlaka bakın harita DLCleri olmadan tadı olmuyor. DLCler toplu paketler şeklinde de satılıyor daha ucuza tek tek almaktansa Essential veya Balkan Maps gibi paketlere göz atabilirsiniz. Ayrıca kütüphanenizde yoksa ve ilginizi çekiyorsa RDR2de bence koleksiyonda bulunması gereken bir başyapıt

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,235
İsim
uwu

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Yusuf Bahadır
Ets2 ye ilginiz varsa DLClerine mutlaka bakın harita DLCleri olmadan tadı olmuyor. DLCler toplu paketler şeklinde de satılıyor daha ucuza tek tek almaktansa Essential veya Balkan Maps gibi paketlere göz atabilirsiniz. Ayrıca kütüphanenizde yoksa ve ilginizi çekiyorsa RDR2de bence koleksiyonda bulunması gereken bir başyapıt
Rdr başka bir üyelikte var ama ets oynamadım fakat direksiyon seti alınca oynayabilirim, bir bakayım

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Ahmet Sevinç

bence origins + cold cold heart dlc de önerilmeli 10tl ye müq

Aaahmt

80+ Silver
EA PLAY 12 ay aboneliği alsam mı ya ne zaman zam yer acaba 20 kasıma kadar dayanır mı? para yok

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,286
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç