Neler Yeni

Steam Yaz indirimlerinde beklediğiniz oyun hangisi?

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
HOİ4 ben aldım ama oynamayı beceremedim iade ettim. Aslında o tarz oyunları da çok seviyorum. Hata mı ettim acaba. 🤔
Ya ben arkadaşlarımdan hoi4!ü görüp bilgisayarım yok diye torrentten 2 sene önce dayımın bilgisayarında oynamaya başladım. Şimdi artık kendi sistemime alacağım. O oyunu kavramak içi rahat 2 saat tutorial izlemişimdir. Bir yerden sonra oyun seni gerçekten içine çekiyor. Eu4'ü aldım geçen gün. Umarım o da beklentilerimi karşılar hoi gibi. Sana tavsiyem indirimlerde hoi4'ü bir daha alman olacaktır :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

rdr 2 ye ciddi indirim bekliyorum biraz epic games gibi güzel şeyler yapsın steamde para yokmu sanki anlaşma yapacak
Ben bir kaç gün içinden game satış üzerinden forza horizon 4+rdr2'yi alacağım 13tl'ye. Gayet mantıklı bence.

VitoScaletta

80+ Gold
Ya ben arkadaşlarımdan hoi4!ü görüp bilgisayarım yok diye torrentten 2 sene önce dayımın bilgisayarında oynamaya başladım. Şimdi artık kendi sistemime alacağım. O oyunu kavramak içi rahat 2 saat tutorial izlemişimdir. Bir yerden sonra oyun seni gerçekten içine çekiyor. Eu4'ü aldım geçen gün. Umarım o da beklentilerimi karşılar hoi gibi. Sana tavsiyem indirimlerde hoi4'ü bir daha alman olacaktır :)

Ben bir kaç gün içinden game satış üzerinden forza horizon 4+rdr2'yi alacağım 13tl'ye. Gayet mantıklı bence.

knk lütfen banada haber vermeyi unutma bende alıcağım rdr 2 detroit yalvarım haber ver brom tanıyosun zaten beni dc forum farketmez

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
Arkadaşlar hoi4 bir kaç hafta öncesinde hafta arasında indirime girmişti. Kaçırmıştım indirimi. Şimdi büyük az indirimi başladığı zaman sizce indirime girer mi? Sizler ise hangi oyunun indirime girmesini bekliyorsunuz?

hoi 4 bende var anlamadığım için bıraktım acayip karmaşık

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

Hoi 4 oynamak her yiğidin harcı değildir özellikle IRON MAN modu zorluyor.Yunanistan oldum zor moda alıp İngiltere sürekli çıkarma yapıyor karaya ve bu da insanı çok zorluyor.Nereden baksan İngilterenin benim Atinayı almasına 1 parça felan kalmıştı Püskürttüm.Sonra Mal Almanlar Türkiyeye savaş açtı anlamadığım bir şekilde bi de oradan savaşıyordum ama sonunda Kıbrıs olsun,İstanbul ve İzmir olsun,Ondan sonra Mısırda bi iki toprak olsun o bölgeleri aldım ve Yıl daha 1943 tü.En zorlandığım Iron man modu buydu.Birde oyunun Millenium day modu çok saçma.Türkiye ile daha Daeşi yenemiyorum.Daha fazla birlik tutuyorlar sınırda.

hoi 4 bende var anlamadığım için bıraktım acayip karmaşık
Hocam Hoi 4 aslında çok zor bir oyun değil,İstersen anlatabilirim anlamadığın yerleri.

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
Rust bekliyorum ben.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Hoi 4 oynamak her yiğidin harcı değildir özellikle IRON MAN modu zorluyor.Yunanistan oldum zor moda alıp İngiltere sürekli çıkarma yapıyor karaya ve bu da insanı çok zorluyor.Nereden baksan İngilterenin benim Atinayı almasına 1 parça felan kalmıştı Püskürttüm.Sonra Mal Almanlar Türkiyeye savaş açtı anlamadığım bir şekilde bi de oradan savaşıyordum ama sonunda Kıbrıs olsun,İstanbul ve İzmir olsun,Ondan sonra Mısırda bi iki toprak olsun o bölgeleri aldım ve Yıl daha 1943 tü.En zorlandığım Iron man modu buydu.Birde oyunun Millenium day modu çok saçma.Türkiye ile daha Daeşi yenemiyorum.Daha fazla birlik tutuyorlar sınırda.

Hocam Hoi 4 aslında çok zor bir oyun değil,İstersen anlatabilirim anlamadığın yerleri.
Hocam sen baya aşmışsın kendini. Kafama oyun ile ilgili bir şey olursa ilk sana geleceğim gerçekten :)

Kyrie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kayra Ejder metin
Cyberpunk ön satışta ona indirim gelmez mi ki :(

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Hocam sen baya aşmışsın kendini. Kafama oyun ile ilgili bir şey olursa ilk sana geleceğim gerçekten :)
5 yaşında Age of Empires 2 ile başladım strateji oyunlarına.Nedense o zaman oyuna At sürme oyunu diyordum

TheFaLcoN

80+ Bronze
ETS 2 DLC lerini fullemeyi düşünüyorum bende. Güzel bir indirim olursa.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Cyberpunk ön satışta ona indirim gelmez mi ki :(
Hocam ön satışta olan bir oyuna indirim gelmez kanımca asla :/

5 yaşında Age of Empires 2 ile başladım strateji oyunlarına.Nedense o zaman oyuna At sürme oyunu diyordum
Aramızda sanırım yaş farkı olduğundan hatrı sayılır şekilde jenarasyon olarak strateji oyunlarımız bile farklı xD

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Hocam ön satışta olan bir oyuna indirim gelmez kanımca asla :/

Aramızda sanırım yaş farkı olduğundan hatrı sayılır şekilde jenarasyon olarak strateji oyunlarımız bile farklı xD
13 yaşındayım ve hala Age of Empires 2 tadı veren bi oyun bulamadım.Şu aralar AOE 3 ile idare diyorum,yeni sistem alınca AOE2 definitive edition alacağım :D Şu dönemde çok strateji oyunu çıkmıyor ve Paradox sadece çıkartıyor.HOİ 5 çıkacakmı ben onu merak ediyorum ve sana Steel Division Serisinin 2. oyununu öneririm.

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
Steam yaz indirimleri nezaman girior kaç gün var

Top Bottom