Neler Yeni

🔥İndirim Steam'de EA Play 8₺

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,503
İsim
MehmedVII
Ben de bf1 çok istiyorum aradayım. Alırsam ea üzerinden denerim beğenirsem indirime girdiği gibi hemen alırım. İnşallah girer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen alamıyor musun 8 TL'ye anlayamadım.
EA Play aktif durumdayken herhangi bir EA Play oyunu satın alırsan ek %10 indirim oluyor. Bi aralar bir bugla bf1 5 liraya alınıyordu. %10 ek indirimi indirimsiz fiyat olan 28 liradan satmıştı o sırada da 33 liraydı. 33 liraya uzun zamandır düşmüyor ben de 70 liraya almıştım. Her türlü parasını hak ediyor. İndirim dönemleri dışında en çok oynanan bf oyunu. Bf1'de çok fazla klan sunucusu olduğundan hile az olsa bile adminler banlıyor. Bf5'te de klan sunucuları var ama onlar günlük gibi kısa süreli olduğundan sayıları baya az çok fazla hile var. 40 saatlik bf5 deneyimimdeki hile sayısı +270 saatlik Bf1'den daha fazla. Vasıta kullanımı ve atmosfer olarak da en iyisi. Bf5 2.dünya savaşı ama ne Rusya ne Normandiya çıkarması var.

Ben de bf1 çok istiyorum aradayım. Alırsam ea üzerinden denerim beğenirsem indirime girdiği gibi hemen alırım. İnşallah girer

Sen alamıyor musun 8 TL'ye anlayamadım.
Evet alamıyorum daha önceden 2 defa almıştım. Almak istesem 40 lira

ea play olana battlefielf 1 ve 5 indirimli mi? Bi ara 5 TL ye düşmüştü bf
Şu an indirimde değiller galiba. Yaz indirimi zamanı indirime girse baya iyi olurdu. EA Play aktidken EA Play içindeki tüm oyunlara ek %10 indirim uygulanır.

phopshen

80+ Bronze
EA Play aktif durumdayken herhangi bir EA Play oyunu satın alırsan ek %10 indirim oluyor. Bi aralar bir bugla bf1 5 liraya alınıyordu. %10 ek indirimi indirimsiz fiyat olan 28 liradan satmıştı o sırada da 33 liraydı. 33 liraya uzun zamandır düşmüyor ben de 70 liraya almıştım. Her türlü parasını hak ediyor. İndirim dönemleri dışında en çok oynanan bf oyunu. Bf1'de çok fazla klan sunucusu olduğundan hile az olsa bile adminler banlıyor. Bf5'te de klan sunucuları var ama onlar günlük gibi kısa süreli olduğundan sayıları baya az çok fazla hile var. 40 saatlik bf5 deneyimimdeki hile sayısı +270 saatlik Bf1'den daha fazla. Vasıta kullanımı ve atmosfer olarak da en iyisi. Bf5 2.dünya savaşı ama ne Rusya ne Normandiya çıkarması var.

Evet alamıyorum daha önceden 2 defa almıştım. Almak istesem 40 lira

Şu an indirimde değiller galiba. Yaz indirimi zamanı indirime girse baya iyi olurdu. EA Play aktidken EA Play içindeki tüm oyunlara ek %10 indirim uygulanır.
Aldım ya ben de oyun denemiş olurum. Eğer tekrar indirim olursa inşallah olur. Alırım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,503
İsim
MehmedVII
Aldım ya ben de oyun denemiş olurum. Eğer tekrar indirim olursa inşallah olur. Alırım
Yılda 2 defa indirime giriyor sanırım. Geçen yaz da bu zamanlar indirime girmişti. Bir de kışın giriyor sanırım.

phopshen

80+ Bronze
Yılda 2 defa indirime giriyor sanırım. Geçen yaz da bu zamanlar indirime girmişti. Bir de kışın giriyor sanırım.
İyimiş. Bi de oyunlar indirime son kez girse tadından yenmez birkaç tanesini çekerim beğendiklerimden. Teşekkürler konu için.

• Beğen

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,273
İsim
Ahmet Sevinç
bu zaman zaman oluyordu ama 1 kere alabiliyorsunuz

• Beğen

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
aga sadece 1 ay kullanıp iptal edebilirmiyiz ?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,503
İsim
MehmedVII

phopshen

80+ Bronze
Evet. Aldığın gibi iptal edip 1 ay kullanabilirsin.

Geçen sene öyle değildi ben önceden kullanmış olmama rağmen alabilmiştim bu sene kalkmış.
Şimdi ben aldım ya iptal mi edeyim yoksa bittiği gün mü iptal ediyim? Ve iptal etmeliysem nasıl iptal edebilirim?

• Beğen

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Evet. Aldığın gibi iptal edip 1 ay kullanabilirsin.

Geçen sene öyle değildi ben önceden kullanmış olmama rağmen alabilmiştim bu sene kalkmış.
nasıl yani aldığımız zaman iade edersek beleşe mi denk geliyor?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,503
İsim
MehmedVII
Şimdi ben aldım ya iptal mi edeyim yoksa bittiği gün mü iptal ediyim? Ve iptal etmeliysem nasıl iptal edebilirim?
İptsl edersen 1 ay kullanabilirsin sadece oto ödemeyi iptal etmiş olursun. İptal etmek için destek ya da hesap ayrıntılarına gir orada abonelikleri düzenle olmalı.

nasıl yani aldığımız zaman iade edersek beleşe mi denk geliyor?
Hayır öyle değil. Aldıktan sonra iptal edersen sadece oto ödeme iptal oluyor. 1 ay kullanıyorsun.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
İptsl edersen 1 ay kullanabilirsin sadece oto ödemeyi iptal etmiş olursun. İptal etmek için destek ya da hesap ayrıntılarına gir orada abonelikleri düzenle olmalı.

Hayır öyle değil. Aldıktan sonra iptal edersen sadece oto ödeme iptal oluyor. 1 ay kullanıyorsun.
haa tamam sağol

• Beğen

phopshen

80+ Bronze

Tamam iptal ediyim o zaman otomatik ödeme yapmasın.

• Beğen
Top Bottom