Neler Yeni

🔥İndirim Steelseries Apex Pro TKL Klavye 2699TL

arifsah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arif Şahin
Hocam merhaba. Tuş sesinin videosunu buraya ya da özelden gönderme şansınız var mıdır acaba ? Ben de hem oyun oynamalık hem kod yazmalık bir klavye bakıyorum. Araştırdığımda Apex 7 TKL' in tuş sesi çok hoş geldi ama Pro için gelen ses yeterince tatmin etmedi. Şuan HyperX Alloy Origins Core kullanıyorum. Bu klavyeye sizce geçiş yapmak mantıklı mı ?
Merhaba, buraya video atamamaktayım size özelden drive link göndereceğim. Aslında en büyük artısı tuş hassasiyetini ayarlayabilme olabilir oyunlarda 0.2 ye ayarlıyorum kendimde yazılımcı olduğum için kod yazarken yada metin yazarken 1 civarına çekiyorum hassasiyeti. Ses konusunda ise klavye de 2 farklı switch mevcut kırmızı ve beyaz olarak kırmızı normal kırmızı sesi çıkartıyor sorun kasaya çarpan tuşarın tık tık sesi onuda klavye susturucu lastik alarak çözdüm. Şuanda beyaz swicthler adeta ASR videolarında ki gibi ses çıkartıyor. Tavsiye konusunda ise daha önce Razer,gamepower vs. bir çok marka denedim ama bunun kadar basım hissi tok olan mekanik görmemiştim.

Cihangir

80+ Gold

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Klavye bende var
Klavyeler, ülkelere, bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Sende ki Türkçe versiyondur ya da Enter'i büyük olan başka bölge ürünüdür. Bu kadar basit bir şeyi bana açıklattın ya helal olsun.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Klavyeler, ülkelere, bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Sende ki Türkçe versiyondur ya da Enter'i büyük olan başka bölge ürünüdür. Bu kadar basit bir şeyi bana açıklattın ya helal olsun.
:D turkce apex pro tkl yok ayrica ingilizce benimkide .d

poffyze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Hüseyin

Daeso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ata
İngiliz klavye`de Enter küçük olur, başlıkta da İngiliz Klavye old. Belirtilmiş zaten.
hocam sırf cevap yazmak için üye oldum :)
İngilizce klavyelerde enter küçük olmaz. Klavye düzenleri ülkeden ülkeye değişir US klavyelerde enter küçük olurken UK klavye düzeninde enter bizimkiyle aynı büyük olur. Türkiye'de satılan apex proların %90'ı fln UK düzende satılıyor lakin fotoğraflarda US düzen kullanıyorlar. Amazon, itopya vs nereye bakarsak aynı olayı görüyoruz. Lakin %100 bu klavyede enter büyük diyemem yarın bu indirimden aldığım klavye elime geçecek o zaman tekrar güncelleyip kesin cevabı da veririm. Ancak dediğim gibi her zaman ingilizce klavyede enter küçük olmaz :)

Son düzenleme:

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Onur Rıdvan Kaya
hocam sırf cevap yazmak için üye oldum :)
İngilizce klavyelerde enter küçük olmaz. Klavye düzenleri ülkeden ülkeye değişir US klavyelerde enter küçük olurken UK klavye düzeninde enter bizimkiyle aynı büyük olur. Türkiye'de satılan apex proların %90'ı fln UK düzende satılıyor lakin fotoğraflarda US düzen kullanıyorlar. Amazon, itopya vs nereye bakarsak aynı olayı görüyoruz. Lakin %100 bu klavyede enter büyük diyemem yarın bu indirimden aldığım klavye elime geçecek o zaman tekrar güncelleyip kesin cevabı da veririm. Ancak dediğim gibi ingilizce klavyede enter küçük olmaz :)
10/10 açıklama hocam eline sağlık 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Cem
Çok fena alasım var ama şu kablo olayı canımı sıkıyor çok kalın heryer kablo doldu zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,181
Üyeler
157,038
Son üye
Blackopps