Neler Yeni

🔥İndirim Steelseries Apex Pro TKL Klavye 2699TL

Arif

80+ Bronze
TKL olmayan versiyonunu kullanıyorum bir süredir. Bir de susturucu taktım her tuşuna mükemmel klavye
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsmimiz de aynı kaderimiz de :D bende zamanında Apex 3 almıştım az para olunca Proya geçtim tavsiye ederim
ekipmanları steelseries dizince başka marka aramıyor insan :D Ben bi proya bakayım

ugrcngny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
Bu klavye piyasada 4-5 bin TL'nin üzerinde. Ben mi yanlış görüyorum? Eğer 2699 TL'ye cidden satılıyorsa mükemmel fiyat.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,922
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Buyuk enter zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Enter buyuk
İngiliz klavye`de Enter küçük olur, başlıkta da İngiliz Klavye old. Belirtilmiş zaten.

Afro21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan
Merhaba, daha önce kırmızı, yeşil, siyah ve mavi kullandım hiç birine benzemiyor basım hissiyatı mükemmel çoğu tuşu zaten özel beyaz switch. İlk alındığın da çok hafif bir şekilde kırmızı swich'te de olduğu gibi tuşların kasaya vurma sesi geliyor ama bu sorunu Rampage Klavye susturucu lastiklerini alarak çözdüm şuanda ASMR videolarında ki gibi tıkır tıkır tatlı bir ses çıkıyor. En önemlisi de oyunlarda hassasiyet 0.2 alıyorum işim gereği kod yazarken 2.2 lere alıyorum buda beni çok rahatlatıyor. Bugün ekleyebilirsem susturucu takılmış hali ile video atarım çünkü çoğu tanıtım videoların da susturucu takılmadan ses testi yapılıyor arada dağlar kadar fark oluyor.
Hocam merhaba. Tuş sesinin videosunu buraya ya da özelden gönderme şansınız var mıdır acaba ? Ben de hem oyun oynamalık hem kod yazmalık bir klavye bakıyorum. Araştırdığımda Apex 7 TKL' in tuş sesi çok hoş geldi ama Pro için gelen ses yeterince tatmin etmedi. Şuan HyperX Alloy Origins Core kullanıyorum. Bu klavyeye sizce geçiş yapmak mantıklı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Walter White
Hocam merhaba. Tuş sesinin videosunu buraya ya da özelden gönderme şansınız var mıdır acaba ? Ben de hem oyun oynamalık hem kod yazmalık bir klavye bakıyorum. Araştırdığımda Apex 7 TKL' in tuş sesi çok hoş geldi ama Pro için gelen ses yeterince tatmin etmedi. Şuan HyperX Alloy Origins Core kullanıyorum. Bu klavyeye sizce geçiş yapmak mantıklı mı ?
https://www.rtings.com/keyboard/reviews/steelseries/apex-pro-tkl-2023
Burada mevcut hocam.

Robius

80+ Bronze

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,022
İsim
Bilal Tepe
Bu paraya asla steelseries önermem kat kat iyisi ucuza var almayın su markayı

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Bu klavyeye bu kadar para verilmez (bence) bu paraya 200 daha katılıp 5600 alınır

poffyze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Hüseyin

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87