Neler Yeni

Yardım Steelseries Arctis 1 Mikrofon Çalışmıyor

guney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Güney
Merhaba, kulaklığı Bim'den yeni aldım. Jakları doğru bağladığıma eminim ama mikrofon çalışmıyor ne yaptıysam çalıştıramadım.
Arctis 1'in herhangi bir yazılımını kurmadım varsa linkini atarsanız sevinirim teşekkürler.

Akburu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ali Can Akburu
mikrofon girişinin çalıştığına emin misin ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed
Merhaba, kulaklığı Bim'den yeni aldım. Jakları doğru bağladığıma eminim ama mikrofon çalışmıyor ne yaptıysam çalıştıramadım.
Arctis 1'in herhangi bir yazılımını kurmadım varsa linkini atarsanız sevinirim teşekkürler.
2 girişede taktınız değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed
Evet.
Ön girişlerde denedim onlarda da çalışmadı. Kulaklık stabil çalışıyor ama mikrofon hiç yokmuş gibi.
taktığınız yerde sorun olmadığına emin misiniz?

Akburu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ali Can Akburu
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed
Bende arctis 3 var bende yazılım kurmadım zaten yazılımı yok diye biliyorum bende normal bir şekilde çalışıyor.

Akburu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ali Can Akburu
mic girişini telefonda deneyebilirsin bir ses kayıt programı ile

guney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Güney
Doğru taktığıma eminim. Hatta Valorant girdiğimde sesli sohbet kullanamadım karşıdakilerin mikrofon bastığı görünüyordu ama sesleri hiç gelmiyordu oyunun sesi normal geliyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed
Doğru taktığıma eminim. Hatta Valorant girdiğimde sesli sohbet kullanamadım karşıdakilerin mikrofon bastığı görünüyordu ama sesleri hiç gelmiyordu oyunun sesi normal geliyordu.
Siz ses mi alamıyorsunuz yoksa mikrofonunuz mu çalışmıyor?

Akburu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ali Can Akburu
driverlerini güncelle eksik dll var gibime geldi oyunun ses ayarlarını default yap,

Top Bottom