Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
Hocam düşmez artık sanmıyorum alarm kurdum bekledim pc başında yok olmuyor yani

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Screenshot_2023-04-01-21-06-32-233_com.android.chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yok oluyor

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
OZAN TANKUŞ
Hocam düşmez artık sanmıyorum alarm kurdum bekledim pc başında yok olmuyor yani
Ne olur ne olmaz notebookdan da telefonumun internetını acarak deniyorum aynı sorun. Ödeme ekranına gelır gelmez sepet boş uyarısı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
ARKADAŞIM SEPETE ÜRÜN EKLEYİNCE NE OLUYOR? ürünü kitlemiş mi olduğunu zannediyorsun?
Abi sen neyi savunuyorsun ? Ürün sepete eklendi diyor sepete git diyorsun sepette ürün yok. Hadi ürün sepete eklendi bu sefer ödeme ekrana gelindi tekrar siliniyor. Saatlerce uğraştım bugün yazık bunların sistemine

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
ARKADAŞIM SEPETE ÜRÜN EKLEYİNCE NE OLUYOR? ürünü kitlemiş mi olduğunu zannediyorsun?
Ürün sepete eklenmez anlarım, sepete düşer hızlı davranmazsın gider anlarım da ödeme ekranında sepetten silinmesi komik değil mi?

Ekler

• 1680373411309.png
    1680373411309.png
    178.4 KB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sinan
İlk saniyeden beri deniyorum sepete ekleniyor ve yok oluyor, 3 yaşında mıyım?
Millet atıyor ödeme adımına geçince de gidiyor. İnsanlar burda söylüyor. Reklam alıyor eyvallahta alttan alttan hakaret etmeye de gerek yok.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abi sen neyi savunuyorsun ? Ürün sepete eklendi diyor sepete git diyorsun sepette ürün yok. Hadi ürün sepete eklendi bu sefer ödeme ekrana gelindi tekrar siliniyor. Saatlerce uğraştım bugün yazık bunların sistemine
Bir şey savunmuyorum doğru olanı konuşuyorum tabii ki sepetinden silinecek senden hızlı olan alıyor 2. deneyişinde alan var. Oturup sana yalan anlatma ihtiyacım mı var? ha olmadı git yalova şubeye elden al.

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Burada arkadaşların kaçırdığı bir şey var. Ürün ne zaman sizin oluyor biliyor musunuz? Ben söyleyeyim kart bilgilerinizi girerken... O aşamaya gelene kadar kaptı kaçtı oynanıyor bildiğin sen başkasının sepetinden ürünü alabiliyorsun hatta ve hatta ödeme ekranı gelene kadar dahi alabiliyorsun taki sen elini cebine atıp kart bilgilerini girmeye başlaya dek...

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Ben yeğenime aldım, süpriz olsun diye onda daha iyisi varmış beğenmedi😂 ,gelirse vermeyi düşünüyorum

Top Bottom